12:36 11.09.2017

В Києві представники легендарного DailyMirror, CNN та VoiceofAmericaпрочитають лекції з digitalmedia

3 хв читати

7-8 жовтня 2017 року в Києві відбудеться освітня конференція (лекторій), що присвячена digitalmedia та інтернет-журналістиці – OnlineMediaGuru (OMG - http://omg.mastershub.com.ua/)

Іноземними спікерами цього разу будуть гуру світових онлайн-медіа, а саме:

1. MARK CHALLINOR, комерційний директор компанії TrinityMirror (Велика Британія), яка включає більше 80 онлайн-видань, серед яких легендарні DailyMirror, DailyPost та LiverpoolEchoNews. Марк також працював над створенням мобільних платформ у всесвітньовідомому TheTelegraph.

Він також входить до складу ради директорів TheInternationalNewsMediaAssociation (INMA) - провідної громадської організації для медіа-компанії, що прагнуть збільшити дохід

2. EMMA LACEY-BORDEAUX, редактор однієї з найавторитетніших телерадіокомпаній світу CNN, США. Раніше вона була редактором/продюсером на CNNRadio та CNN.com, що висвітлювали всі резонансні події, починаючи від президентських виборів США 2012 року до стрілянини у школі Сенді-Хук. Емма прочитає відеолекцію на тему сторітелінгу (storytelling)

3. ALEN MLATISUMA, керуючий редактор VoiceofAmerica (www.voanews.com), США. Ален здійснює управління Євразійським відділом VOA (Голос Америки) щодо розвитку цифрових медіа, а також залучення аудиторії на медіаринках пострадянських країн. Він має великий досвід у збільшенні аудиторії онлайн - медіа , завдяки поєднанню програмування, створенню контенту, використанню соціальних мереж та SEO. Ален прочитає відеолекцію на тему створення та дистрибуції контенту

Варто зауважити, що організатори очікують ще на декількох іноземних спікерів , які будуть оголошені трохи пізніше.

Від представників вітчизняних онлайн – медіа будуть представлені CEO, головні редактори та експерти топ онлайн-видань, а саме: Громадське радіо Сетьгородскихпорталов "В городе", ОБОЗРЕВАТЕЛЬ (https://www.obozrevatel.com/), ONLINE.UA , Футбольный портал UA-Футбол, Детектор медіа, B2Blogger.com, Петр и Мазепа, KyivPost.com та ін.

Відвідувачі отримають предметні знання і навички, а також методологію їх застосування, а саме : 1) Як створювати професійний та читабельний контент для медіа: основи копірайтингу, аудіо- , відеомейкінг, блогінг; 2) Які існують інструменти аналітики та ефективної дистрибуції контенту; 3) Які способи монетизації онлайн - медіа доцільно застосовувати: нативна реклама, subscription формат та тощо; 4) Розуміння управлінських аспектів та основ запуску онлай-медіа.

По завершенні лекторію слухачі отримають дипломи, які підтвердять отримані ними знання і навички.

Кожен учасник лекторію матиме можливість подати заявку на оплачувану практику/стажування в компаніях лекторів, щоб відчути «кухню» медіа зсередини або навіть працевлаштуватись.

OMG буде корисним: журналістам, копірайтерам, smm, маркетологам та PR-менеджерам, CEO, тим, хто планує започаткувати свій digital-media бізнес, молодим спеціалістам, які хочуть працювати у галузі онлайн медіа.

Більш детальна інформація про захід - http://omg.mastershub.com.ua/

Сторінка заходу у Facebook - https://www.facebook.com/events/1406203376166873/

Зареєструватись на конференцію вже можна за посиланням - https://goo.gl/forms/gBdrGawJoUMLetu63

Де: м. Київ, БЦ Парус (конференц - центр), вул. Мечникова, 2

Коли : 7-8 жовтня 2017 року

Контакти:E-mail: mastershubua@gmail.com Тел: +38 093 168 35 18

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА