14:31 12.09.2017

ПАТ "Рівнегаз" у 2017 році інвестує у газову інфраструктуру області 23,3 млн гривень

2 хв читати

Для забезпечення безперебійного та безаварійного газопостачання споживачам Рівненської області компанія проведе комплекс ремонтних робіт на газорозподільній системі регіону. Серед них: замінить приблизно 5 км аварійних ділянок газопроводів, ще 5-ть газорегуляторних пунктів, майже чотири десятки шафових регуляторних пунктів, 20-ть кранів та засувок. На ці роботи ПАТ "Рівнегаз" скерує 23,3 млн. грн.

Значна частина газових мереж регіону вже відпрацювала свій термін експлуатації. Це суттєво підвищує ризик витоків газу на окремих ділянках газорозподільної системи, що може призвести до аварійних ситуацій та, як наслідок, зупинки газопостачання для споживачів. Щоб завчасно попередити аварії, фахівці ПАТ "Рівнегаз" щодня обслуговують понад 10 тис. кілометрів розподільних газопроводів. Вони перевіряють технічний стан та герметичність системи, здійснюють комплексне приладове обстеження на цілісність ізоляції, а також перевіряють газові мережі на витоки газу. Окрім того, проводить обстеження понад двох сотень газорегуляторних та ще 1,5 тисячі шкафних пунктів, які забезпечують пониження тиску для подачі газу до помешкань споживачів.

"Значну частину робіт з обстеження, ремонту та профілактики газорозподільної системи області, підготовки їх до опалювального періоду ПАТ "Рівнегаз" намагається виконати саме влітку. І на сьогодні для модернізації газотранспортної системи Рівненщини потрібно щорічно інвестувати понад 50 мільйонів гривень, - розповідає директор технічний компанії Олександр Ганжа.

Над тим, щоб усі ремонтні та планові роботи виконувалися вчасно, а аварійні ситуації були ліквідовані в мінімальні терміни, працює три служби: експлуатації газових мереж, внутрішньобудинкових систем газопостачання та аварійно-диспетчерська. До роботи в них задіяно понад тисячу працівників. Щодня аварійна газова служба отримує до п’яти десятків викликів, на які бригади виїжджають цілодобово та навіть у вихідні.

ПАТ "Рівнегаз" займається розподілом природного газу. У 2016 році підприємство протранспортувало 506,2 млн.м.куб. блакитного палива. Природним газом на Рівненщині користується понад 256 тисяч сімей та близько 3 тис. юридичних осіб.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА