16:57 12.09.2017

У Києві відбудеться міжнародна виставка індустрії краси InterCHARM-Україна 2017

2 хв читати

З 20 по 22 вересня в Міжнародному виставковому центрі відбудеться найбільша виставка індустрії краси InterCHARM-Україна. Три павільйони МВЦ об'єднають майже 600 учасників з 15 країн, які представлять понад 3000 світових і вітчизняних брендів косметичної продукції та обладнання. Крім новинок косметики, парфумерії, космецевтики, побутової хімії та інших товарів для рітейлу на виставці традиційно презентують повний спектр обладнання, інструментів, продукції та послуг для салонного бізнесу: нігтьової індустрії й подології, перукарського мистецтва та трихології, косметології та естетичної медицини, візажу та перманентного макіяжу.

Щорічно виставку відвідують близько 45 тисяч спеціалістів б'юті-індустрії та кілька тисяч представників бізнесу з різних країн, які завдяки унікальній байєрській програмі встановлюють нові контакти та розвивають свій бізнес. Фахівці в рамках ділової та навчальної програми підвищують свій професійний рівень обмінюються думками при цьому мають можливість зустріти та поспілкуватись на виставці зі світовими гуру індустрії краси.

Цього року почесним гостем InterCHARM-Україна стане жива легенда сучасної косметології, сам Данне-Монтегю Кінг – доктор біохімії та фармакології, засновник бренду DMK (США), ведучий популярних американських ток-шоу, а також борець за права людини. Особистість, яка зробила фундаментальний внесок в розвиток сучасної косметичної індустрії і входить в 5-ку провідних вчених галузі за версією американських таблоїдів. Світова знаменитість, яка в свої 74 роки ледве виглядає на 40, виступить на науково-практичному семінарі «1 + 1 = 3, або переваги поєднаного впливу в естетичній медицині», який пройде 21 вересня 2017 в рамках міжнародної виставки. Крім того, Данне-Монтегю Кінг обіцяв знайти час для невеликої прес-конференції, щоб відповісти на всі питання, поділитися досвідом і розповісти про сучасні тренди індустрії.

Для пошуку новинок і укладення контрактів у 2017 році на виставці вже зареєструвалися 730 байерів з 283 компаній. А також 27 іноземних байєрів з 14 країн: Австрії, Азербайджану, Білорусі, Великобританії, Грузії, Греції, Казахстану, Катару, Кореї, Монголії, Молдови, Нігерії, Польщі, Румунії, Чехії та 25 великих торгових мереж підтвердили свою участь в байєрській програмі виставки. Це говорить про те, що InterCHARM – не тільки виставка краси, а ще й велика подія для розвитку б'юті-бізнесу.

Організатор міжнародної виставки InterCHARM-Україна – ДП "Прем'єр Експо" (ITE GroupPlc). Генеральний контентний партнер – компанія "Естет Медіа".

Генеральний партнер виставки – DMK Україна.

Виставка відкрита c 20 по 22 вересня з 10.00 до 18.00 (Україна, м Київ, МВЦ, Броварський пр-т 15).

Детальна інформація: http://intercharm.kiev.ua/ru-RU/about/about.aspx

Для безкоштовного відвідування виставки необхідно зареєструвати промокод WZKP на сайті http://www.intercharm.kiev.ua/uk-UA/registration-1.aspx#personal

Вхід без електронної реєстрації – 120 гривень.

Акредитація представників ЗМІ: +389 (093) 973-86-16 (Олександр Казмиришин),

e-mail: A.Kazmirishin@pe.com.ua

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА