10:47 13.09.2017

Master Бухгалтерія - нова програма для обліку на підприємствах малого та середнього бізнесу

2 хв читати

Команда української ІТ-компанії IT-Enterprise http://it.ua випустила нову програму для бухгалтерського обліку Master Бухгалтерія http://masterbuh.com . Рішення створено спеціально для підприємств малого та середнього бізнесу.

Master Бухгалтерія розроблена для українського ринку. В одній програмі можна одночасно вести облік діяльності необмеженої кількості юридичних осіб. Звітність формується окремо для кожного підприємства, а довідники контрагентів, співробітників та номенклатури - спільні.

Програма передбачає роботу з усіма системами оподаткування.

Податкову й бухгалтерську звітність формувати легко: програма робить це автоматично. Користувач може роздрукувати документ, зберегти на комп’ютері чи відправити його одразу в контролюючі органи. Звіти можна вивантажувати в різні системи подачі звітності.

На Master Бухгалтерію легко перейти з інших програм для бухгалтерського обліку. Дані про контрагентів, співробітників компанії, інформацію по договорах автоматично перенесуться до Master Бухгалтерії. Користувач легко знайде потрібний документ, сформує платіжне доручення або нарахує зарплату працівникам.

Функціонал Master Бухгалтерії masterbuh.com охоплює всі види операцій на підприємствах малого та середнього бізнесу:

- операції по касі та розрахунки з підзвітними особами;

- операції з грошовими коштами та їх еквівалентами;

- облік основних засобів;

- облік ТМЦ та МШП;

- розрахунки з контрагентами;

- розрахунки заробітної плати;

- облік витрат;

- податковий облік;

- фіскальна звітність;

- зведена бухгалтерська звітність.

Master Бухгалтерію можна встановити на свій комп’ютер або працювати в хмарі. Програма має інтерфейси українською, російською та англійською мовами.

Розробники програми - бухгалтери-практики та IT-спеціалісти. Працює служба підтримки користувачів.

“Програма для бухобліку на підприємствах малого та середнього бізнесу повинна бути простою, зручною і завжди доступною. Такою і є Master Бухгалтерія. Цю програму може використовувати і фермерське господарство, і автомайтерня, і салон краси. Все просто: будь-яку операцію можна здійснити у два кліки”, - коментує мету створення Master Бухгалтерії Марія Галелюка, керівниця проекту.

Сервіс буде корисний бухгалтерам малих та середніх підприємств, власникам бізнесу. Перенести дані з інших систем легко, почати роботу - просто. Компанія проводить навчання для нових користувачів програми. За оголошеннями та оновленнями слідкуйте на Фейсбук сторінці Master Бухгатерія https://www.facebook.com/masterbuh/?fref=ts.

Щоб стати користувачем Master Бухгалтерія, зайдіть на сайт продукту, оберіть тарифний план та замовте пробну версію програми. Можна також звернутися за телефоном у службу підтримки: +38 (044) 333 444 7.

Контактна інформація для преси:

Інна Єщенко, PR-менеджерка проекту Master Бухгалтерія

+38(095)184-11-61

press@masterbuh.com

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА