11:20 13.09.2017

ICU та Київська школа економіки відкрили Ukraine EconomyWeek

3 хв читати

Київ. 13 вересня 2017 року. Фінансова група ICU спільно з Київською школою економіки відкрила один з головних економічних заходів країни Ukraine EconomyWeek: People. Finance. Innovations, що присвячується українскій і глобальній економіці.

Тиждень економіки включає в себе два масштабних заходи: міжнародну наукову конференцію People Matter: Quality of Life and Wellbeing of Individuals, Families and Communities in Post-Transition Economies в Києві і Ukrainian Financial Forum 2017 в Одесі.

"Ми об'єднали зусилля з друзями з Київської школи економіки, оскільки хотіли запропонувати програму захоплюючих лекцій і семінарів, присвячених Людям, Фінансам і Інноваціям. На нашу думку, мова йде про "трьох китів" української економіки, - сказав керуючий директор ICU Макар Пасенюк під час відкриття Тижня економіки.

Він підкреслив, що захід, в рамках якого організовані різноманітні семінари та виступи, є платформою для дискусій. Таким чином, всі можуть долучитися до змін та трансформації.

"Економіка України подолала кризу. Спостерігаючи макроекономічну стабільність і просування економіки на шляху до відновлення, інвестори знову дивляться в бік України. Ми домоглися істотного прогресу, але слід закріпити успіхи. Уряд не повинен відступатися від реформ, що підвищують ефективність і підтримують життєстійкість країни. Успішність реформ - рушійна сила майбутнього України ", - сказав М.Пасенюк.

Керуючий директор ICU підкреслив, що Україна повинна розвиватися, враховуючи економічні процеси в усьому світі, а тому необхідно спиратися на міжнародний досвід.

"Світ взаємопов'язаний. Глобалізований. Україна не функціонує відокремлено. Ми не замкнута економічна система, ми не можемо собі це дозволити. Ми повинні дотримуватися міжнародних стандартів, інакше доведеться миритися з недовірою світової спільноти ", - сказав М.Пасенюк.

Група ICU:

ICU (www.icu.ua) - є незалежною інвестиційно-консалтинговою групою, що спеціалізується на ринках Центральної і Східної Європи.

Заснована в 2006 році досвідченими фахівцями в області інвестицій з ING, група ICU є лідером з управління активами в Україні. На даний момент під управлінням ICU знаходяться активи понад 400 млн доларів. З 2010 року прибутковість флагмана групи - CIS Opportunities Fund, склала більше 16% в рік, що істотно перевищило річний показник індексу HFRI Emerging Markets Russia / Eastern Europe Index, який склав менше 1% за аналогічний період.

Команда досвідчених професіоналів має досвід роботи з приватними інвестиціями, корпоративними борговими інструментами з високою прибутковістю, проблемною заборгованістю, реструктуризацією та іншими інструментами на ринках, що розвиваються. Інвестиційні рішення підтримуються ретельними макроекономічними і секторальними дослідженнями, які готуються власним аналітичним підрозділом.

ICU прагне надати своїм клієнтам високу прибутковість з поправкою на ризик по цілому ряду класів активів. Група розширює свою присутність на ключових європейських ринках за рахунок поєднання органічного зростання і нових придбань, а також продовжує розширювати спектр своїх інвестиційних пропозицій.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА