13:03 13.09.2017

ICU стала партнером Центру вдосконалення економічної журналістики

2 хв читати

Київ, 13 вересня 2017 року. Фінансова група ICU виступає стратегічним партнером Центру вдосконалення економічної журналістики, створеної Київською школою економіки та VoxUkraine.

Центр, який відкривається 13 вересня в Києві, спрямований на підвищення рівня економічної грамотності серед українських журналістів та редакторів економічних видань.

"Одна з ключових проблем України - економічна неграмотність населення, яка породила сотні тисяч ошуканих вкладників та інвесторів, - зазначив під час відкриття Центру керуючий директор групи ICU Константин Стеценко. - Для журналістів, які пишуть про великі корпорації та економіку, часто найскладнішим є - забезпечити баланс точності і простоти. Розповідаючи про економіку, журналістам доводиться роз'яснювати складні фінансові структури, економічні теорії та ринкові процеси аудиторії, яка, хоч і відчуває наслідки успіхів і провалів у економіці, та все ж не розбирається в її внутрішніх механізмах та заплутаних принципах".

Управляючий директор ICU вважає, що Центр повинен допомогти бізнесу та журналістам говорити однією мовою. Саме тоді, на думку К. Стеценко, реальна інформація про наслідки в економіці буде досягати суспільства в не викривленому вигляді.

Слухачі Центру зможуть пройти навчання за чотирма напрямками: курс "Економіка, ринки та аналіз даних", розроблений викладачами Київської економічної школи; дистанційний курс економіки для журналістів "Як писати про економіку без помилок"; дискусійний клуб провідних редакторів та видавців для обговорення актуальних питань економіки та ЗМІ; Дослідження медіасфери науковими методами.

Група ICU:

ICU (www.icu.ua) - є незалежною інвестиційно-консалтинговою групою, що спеціалізується на ринках Центральної і Східної Європи.

Заснована в 2006 році досвідченими фахівцями в області інвестицій з ING, група ICU є лідером з управління активами в Україні. На даний момент під управлінням ICU знаходяться активи понад 400 млн доларів. З 2010 року прибутковість флагмана групи - CIS Opportunities Fund, склала більше 16% в рік, що істотно перевищило річний показник індексу HFRI Emerging Markets Russia / Eastern Europe Index, який склав менше 1% за аналогічний період.

Команда досвідчених професіоналів має досвід роботи з приватними інвестиціями, корпоративними борговими інструментами з високою прибутковістю, проблемною заборгованістю, реструктуризацією та іншими інструментами на ринках, що розвиваються. Інвестиційні рішення підтримуються ретельними макроекономічними і секторальними дослідженнями, які готуються власним аналітичним підрозділом.

ICU прагне надати своїм клієнтам високу прибутковість з поправкою на ризик по цілому ряду класів активів. Група розширює свою присутність на ключових європейських ринках за рахунок поєднання органічного зростання і нових придбань, а також продовжує розширювати спектр своїх інвестиційних пропозицій.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА