16:25 06.10.2017

ПАТ "Харківміськгаз" підготував газопроводи до опалювального періоду

2 хв читати

Фахівці ПАТ "Харківміськгаз" перевірили на придатність близько 1 тис. кілометрів газопроводів, капітально відремонтували 5 газорозподільних пунктів, 2 газових колодязя і відновили 50 метрів ізоляційного покриття газопроводів.

ПАТ "Харківміськгаз" виконав усі заплановані заходи з підготовки газорозподільних мереж до осінньо-зимового періоду у встановлені терміни. На сьогоднішній день на території Харкова немає газопроводів в аварійному і непридатному стані.

"У період з травня по вересень наше підприємство традиційно проводить ремонтні та профілактичні роботи для забезпечення безперебійного газопостачання жителів міста Харкова, - каже головний інженер ПАТ "Харківміськгаз" Андрій Макаренко. - Своєчасна підготовка до періоду максимальних навантажень дозволяє знизити можливість виникнення аварійних ситуацій під час опалювального сезону".

За 9 місяців поточного року перевірено справність газових мереж і приладів в 140 тис. домогосподарств. Фахівцями ПАТ "Харківміськгаз" усунені несправності 2 тис. димовентканалів і близько 300 порушень правил безпеки користування газом.

Також напередодні опалювального сезону ПАТ "Харківміськгаз" посилена інформаційно-роз'яснювальна робота зі споживачами про безпеку використання газу в побуті. Починаючи з 1 жовтня проводиться місячник безпеки шляхом розповсюдження листівок, брошур, розміщення публікацій у ЗМІ та проведення лекцій в навчальних закладах про правила безпеки використання газу в побуті.

ПАТ "Харківміськгаз" - підприємство, яке здійснює розподіл газу на території міста Харкова. Протяжність розподільчих, ввідних, внутрішних газопроводів та газопроводів-вводів складає більше 8 тисяч кілометрів, щорічний обсяг транспортування природного газу складає 1,4 мільярдів кубічних метрів. ПАТ "Харківміськгаз" забезпечує природним газом понад 500 тис. домоволодіньта понад 3,5 тис. промислове підприємство, організацій, установ. Найбільшими промисловими споживачами ПАТ "Харківміськгаз" є: ПАТ "Харківський плитковий завод", ДП "завод ім. В.О. Малишева", ДП Харківський машинобудівний завод "ФЕД". У компанії працює близько 1600 чоловік.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА