14:37 10.11.2017

Майбутнє системи оподаткування і криптовалюти українські чиновники і експерти обговорять на TOP FORUM Ukraine

1 хв читати

Міжнародна конференція для власників бізнесу та топ-менеджерів відбудеться 4 грудня в київському готелі Hilton. У програмі форуму: тренди оподаткування, ведення міжнародного бізнесу, блокчейн і криптовалюта, докладніше про спікерів і теми: www.topforum.info/ukraine

Модератор конференції - телеведучий Андрій Куликов.

Представник Міністерства фінансів, народні депутати, президент УСПП, податкові експерти розкажуть до чого готуватися бізнесу; податкова політика України 2018-2019, вплив міжнародних тенденцій на податкову систему.

Найвідоміші податкові консультанти розкажуть про вихід українських компаній на міжнародні ринки. А також, про відкриття рахунків і компаній за кордоном, про актуальні тренди в міжнародному оподаткуванні, про можливості та ризики фінансової прозорості, про BEPS, трансферное ціноутворення і багато іншого.

Як Україна буде регулювати ринок криптовалют? Перспективи і ризики використання криптовалюти в Україні, - обговорять представники НБУ, парламенту та експерти.

Як блокчейн змінить роботу державних реєстрів та приватних банків в найближчі роки? Обговорять заступник міністра юстиції, радник Адміністрації президента і фахівці.

Як перевіряти контрагентів - доповідь представника "Інтерфакс-Україна".

Реєструйтесь на сайті - https://topforum.pro/registration-ukraine/

Інтерфакс-Україна - генеральний медіа партнер форуму.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА