12:23 06.12.2017

"Парад націй" - благодійний вечір до 100-річчя української дипломатії

2 хв читати
"Парад націй" - благодійний вечір до 100-річчя української дипломатії

13 грудня 2017 року у FREEDOM EVENT HALL відбудеться міжнародний благодійний вечір "Парад Націй", присвячений 100-річчю української дипломатії.

100-річний ювілей - важлива віха у становленні політичного іміджу України в очах міжнародної спільноти. Захід відбудеться за участю Президентів України, Міністрів закордонних справ України 1991-2017 років, надзвичайних і повноважних послів інших країн.

Генеральним спонсором події виступив DV Bank - приватний банк із українським капіталом.

"Ми високо цінуємо внесок української дипломатії в розвиток євроінтеграційного процесу та поліпшення інвестиційного клімату України. Для нас честь підтримати форум, який об'єднує зусилля дипломатів провідних світових держав, спрямовані на захист державного суверенітету України на міжнародній арені," - повідомив співзасновник DV Bank Сергій Горбачевський.

Проект "Парад націй" відбудеться в Україні вперше, але планується як щорічний захід.

Його мета - підкреслити інтеграційні зусилля дипломатії шляхом обміну дипломатичним та культурним досвідом між різними країнами.

Зібрані благодійні кошти будуть спрямовані на гуманітарну допомогу обласній загальноосвітній санаторній школі-інтернату I-II ступенів у місті Щастя, Луганська обл.

Довідка:

DV Bank увійшов до рейтингу "50 провідних банків України" за версією видання FinClub. Також став першим банком в Україні, який щодня звітується перед клієнтами щодо своїх балансових показників - на офіційному сайті та корпоративному Facebook. Банк є членом провідних бізнес-асоціацій України: Незалежної асоціації банків України, European Business Association, Союзу українських підприємців.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА