10:00 27.12.2017

За 11 місяців 2017 ПАТ "Криворіжгаз" доставило споживачам понад 950 млн. куб. м газу

2 хв читати

 За 11 місяців поточного року споживання газу на Криворіжжі зросла на 5,2% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Клієнти ПАТ "Криворіжгаз" отримали 954 млн. куб. м. Зростання споживання газу спостерігається вперше за останні три роки.

   Збільшення споживання газу відбувається за рахунок промислових підприємств. За 11 місяців поточного року вони отримали на 12,5% газу більше в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. У натуральному вираженні обсяги споживання зросли на 73 млн. куб. м.

   "Зростання обсягів протранспортованого газу в цілому не вплинула на поліпшення фінансового стану ПАТ "Криворіжгаз", - зазначає директор комерційний Анна Ковпак. - Ситуацію ускладнюють борги за розподілене природний газ. На сьогодні, тільки теплопостачальні підприємства мають заборгованість перед ПАТ "Криворіжгаз" в розмірі 10 млн. грн.".

 

   Виробники тепла для населення знизили використання природного газу на 20 млн. куб. м. Це на 10,7% менше, ніж за аналогічний період 2016 року. Знижується споживання газу населенням і бюджетними організаціями. Так побутові споживачі використовували на 4% менше блакитного палива, а бюджетники - на 4,2%. Сумарно, ці групи клієнтів зменшили використання газу більш ніж на 5 млн. куб. м.

   Нагадаємо, що з 2012 року споживання газу клієнтами ПАТ "Криворіжгаз" постійно знижувалося. Так, в 2015 році споживання газу впало на 19%, в 2016 - на 9%. Зниження обсягів розподілу газу на протязі останніх п'яти років призводило до недоотримання тарифної виручки компанією.

Довідка. Основною сферою діяльності ПАТ "Криворіжгаз" є розподіл природного газу. На сьогоднішній день рівень газифікації міста становить 98%. Природний газ отримують майже 300 000 сімей і 900 підприємств, установ і організацій. Найбільшими споживачами є підприємства гірничо-металургійного комплексу: АрселорМіттал Кривий Ріг, підприємства групи Метінвест, Євраз СУХА БАЛКА. ПАТ "Криворіжгаз" входить до реєстру великих платників податків у Дніпропетровській області та щорічно платить до бюджетів різних рівнів понад 65 млн. гривень.

 

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА