15:17 27.12.2017

"Миколаївгаз" вдвічі скоротило витрати пального завдяки системі gps-навігації

2 хв читати

Після впровадження системи GPS-моніторингу витрати пального скоротилися в два рази. Замість 1,2 тис. тон пального автотранспорт ПАТ "Миколаївгаз" використовує тільки 600 тон на рік.

З моменту впровадження нової GPS-системи підприємство скоротило витрати на пальне майже вдвічі. Так, наприклад, ще у 2012 році автівки "Миколаївгазу" без трекерів спожили 1,2 тис. тон пального, а в 2016 році машини, вже обладнані новою системою, витратили всього 600 тон.

Основними перевагами GPS-моніторингу є не лише зменшення витрат на паливно-мастильні матеріали, а й зниження рівня зношеності транспорту і витрат на ремонт. Ця стаття витрат скоротилась також на 20%.

"Супутниковий зв'язок допомагає отримувати інформацію про місцезнаходження, швидкість і кілометраж пробігу кожного авто. Тож ця система дозволяє компанії щороку заощаджувати близько 50% від загального об’єму витрат", - розповідає технічний директор ПАТ "Миколаївгаз" Дмитро Сдобнов.

Запровадження GPS-моніторингу дозволило повністю змінити логістику, заощадити час, пальне і підвищити рівень якості обслуговування споживачів Миколаївської області, адже зекономлені кошти ПАТ "Миколаївгаз" спрямовує на підвищення якості обслуговування клієнтів.

Система моніторингу дозволяє встановити контроль над транспортними засобами, запобігти їх нецільовому використанню і підвищити продуктивність праці. Спостереження за кожним авто відбувається у режимі онлайн. Це дозволяє диспетчеру визначити місце перебування машини та оперативно спрямувати на виклик споживача чи ліквідацію аварійної ситуації, що значно скорочує час прибуття аварійної бригади на об’єкт.

У 2013 році ПАТ "Миколаївгаз" розпочало програму з модернізації автопарку і долучилось до проекту із впровадження GPS-моніторингу. Одним із ключових етапів оптимізації роботи службового транспорту стало впровадження супутникової навігації. Вже на початку 2014 року всі автомобілі компанії було оснащено новою системою.

Довідка про компанію:

ПАТ "Миколаївгаз" - єдина на території Миколаївської області компанія-ліцензіат з транспортування природного газу. Підприємство експлуатує 8,7 тис. км газопроводів. Щорічний обсяг транспортування природного газу складає близько 500 млн. куб. м газу.

Загальний рівень газифікації Миколаївській області - 72%. ПАТ "Миколаївгаз" забезпечує природним газом 8 міст, 14 селищ міського типу та 313 сіл області.

Клієнтами компанії є понад 347 тис. сімей Миколаївської області, а також 6,3 тис. підприємств, установ і організацій, найбільші з яких - аграрне підприємство "Нібулон", молочна компанія "Лакталіс", Вознесенський шкіряний завод "Возко", Чорноморський суднобудівний завод, Миколаївський комбінат хлібопродуктів та інші.

ПАТ "Миколаївгаз" входить в десятку кращих платників податків області. Щорічно підприємство перераховує до бюджетів різних рівнів близько 80 млн. грн.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА