14:20 28.12.2017

З початку року кількість користувачів дистанційних сервісів "Хмельницькгазу" зросла у 5 разів

2 хв читати

Майже 30% клієнтів "Хмельницькгазу" постійно користуються виключно онлайн-сервісами. 120 тисяч клієнтів отримують усю необхідну інформацію дистанційно, з персонального комп’ютера або телефона, не відвідуючи при цьому свої газові компанії.

В поточному році клієнтська служба ПАТ "Хмельницькгаз" відзначає суттєве зростання кількості користувачів онлайн-сервісів компанії. Наприклад, цьогоріч кількість СМС-повідомлень з щомісячними показаннями лічильників зросла у 5,5 рази у порівнянні з минулим роком. Також більше ніж на 50% зросла кількість користувачів Особистим кабінетом. Якщо на 01.12.2016 р. Особистим кабінетом користувалось 39 тис. подолян, то на 01.12.2017 р. – уже понад 60 тис.

"Наша газорозподільна компанія постійно вдосконалює та розширює спектр онлайн-сервісів для своїх клієнтів, - інформує керівник клієнтського сервісу ПАТ "Хмельницькгаз" Юлія Стрілець. – Особливо активно подоляни почали користуватися послугами IVR, так, кількість користувачів за поточний рік зросла майже у 6 разів".

Для споживачів газу Хмельниччини уже майже 2 роки функціонує ряд cучасних дистанційних онлайн-сервісів. Найдоступнішими та найзатребуванішими серед них є Особистий кабінет споживача на сайті 104.ua, передача показань лічильника СМС-повідомленням на короткий номер 7104, послуги Контакт-центру та ін.

Особливо зручним є запровадження дистанційних сервісів для мешканців районів та сільських населених пунктів, адже повністю відпадає потреба добиратися до районних відділень, щоб отримати потрібну інформацію.

Довідка:

ПАТ "Хмельницькгаз" здійснює розподіл природного газу на території Хмельницької області (крім м. Шепетівки та Шепетівського району) усім категоріям споживачів. Щорічні обсяги транспортування складають близько 700 млн.м.куб. природного газу. ПАТ "Хмельницькгаз" забезпечує природним газом понад 400 тис. домоволодінь Хмельниччини. Загальний рівень газифікації області складає більше 80%, протяжність газових мереж – більш як 17 тис.км. Підприємство є одним з найбільших роботодавців та платників податків області, що надає гарантовані робочі місця 2 тисячам працівників, стабільно входить до п’ятірки найбільших та сумлінних платників податків Хмельниччини. До бюджетів усіх рівнів ПАТ "Хмельницькгаз" у 2016 році сплатив понад 95 млн.грн.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА