12:05 12.01.2018

Міжнародний фестиваль ODESSA CLASSICS в 2018 році триватиме 10 днів

3 хв читати

Наймасштабніше в Україні свято класичної музики - Міжнародний фестиваль ODESSA CLASSICS  в 2018 році триватиме 10 днів. Він відбудеться з 1 по 10 червня і познайомить слухачів з найвідомішими музикантами сучасної класичної сцени. Вперше до України приїде відомий Берлінський Камерний оркестр - він зіграє цілих три концерти! А крім того, вперше виступатимуть хедлайнери світової скрипкової музики - Максим Венгеров і Робі Лакатош, провідний піаніст Австрії Штефан Владар, найвідоміший бразильсько-швейцарський віолончеліст Антоніо Менезес, швейцарський кларнетист-віртуоз Дмитро Ашкеназі. А ось імена скрипалів Даніеля Хоупа і Майкла Гуттмана, а також піаніста Себастіана Кнауера - український глядач знає добре. Їхні концерти на минулорічному  ODESSA CLASSICS пройшли з переаншлагами.

  Крім того, у програмі IV фестивалю ODESSA CLASSICS - виставки, літературні та кінозустрічі і, звичайно, грандіозний опен-ейр концерт на Потьомкінських сходах.

Президент фестивалю - видатний український піаніст Олексій Ботвінов.   Він - зірка світового піанізму, що вважається одним з кращих виконавців музики Рахманінова на планеті. Серед його надзвичайно широкого репертуару - понад 30 концертів для роялю з оркестром. Ботвінов - єдиний піаніст світу, який 300 раз виконав на сцені складний шедевр Баха "Гольдберг-варіації".

Фестиваль починався в 2015 році з 4-денного музичного дійства. Тоді в Одесу приїхали: грузинський оперний співак Паата Бурчуладзе, бельгійський скрипаль Майкл Гуттман, Київський ансамбль солістів "АртеХатта" (художній керівник Мирослава Которович), естонські колективи "Hortus Musicus" і "Art Jazz Quartet" - художній керівник Андрес Мустонен, театр " Дах "і режисер Влад Троїцький.

Другий фестиваль ODESSA CLASSICS пройшов в червні 2016 року. Він тривав уже 5 днів. Для участі в музичному святі в Одесу приїхали німецький скрипаль Лінус Рот, Брюссельський камерний оркестр на чолі з бельгійським диригентом і скрипалем Майклом Гуттманом, піаністка Поліна Осетинська, українська оперна співачка Ольга Микитенко, німецький оперний співак Маттіас Герне і естонський етноколлектив "Hortus Musicus".

Третій фестиваль відбувся влітку 2017-го. Він розтягнувся на 7 днів. В основній програмі музичного форуму взяли участь: британський скрипаль Даніель Хоуп, скрипаль Вадим Рєпін (Швейцарія-Італія), Майкл Гуттман і Брюссельський камерний оркестр, українські оперні співачки Ольга Микитенко і

Лєна Бєлкіна, співак Віталій Білий, українська скрипалька Мирослава Которович і камерний ансамбль "Артехатта", німецький піаніст Себастіан Кнауер, клезмерський німецький колектив “Давид Орловський Тріо”. В рамках ODESSA CLASSICS-2017 пройшов великий творчий вечір письменника Віктора Єрофєєва.

Вперше - одночасно з основною програмою - була зіграна програма української сучасної класики "New Ukrainian soundscapes" - 4 концерти.

17 січня о 12:00 в Українському кризивому медіацентрі відбудеться прес-конференція з анонсом програми української сучасної музики та започаткування дитячого конкурсу юних піаністів в рамках Міжнародного фестивалю ODESSA CLASSICS.

Паралельна програма, що презентує нову українську музику відбувається в рамках ODESSA CLASSICS вдруге. Цього року вона називається "New Ukrainian Soundscapes -2. Handmade". Куратор проекту - Люба Морозова - відбирає до виконання твори, які в майбутньому можуть поповнити скарбницю світової музики.

Конкурс юних піаністів імені Серафіми Могилевської в 2018 році відбудеться вперше. Одна з головних цілей фестивалю ODESSA CLASSICS - підтримка вітчизняних музикантів, відтепер - з самого початку їхньої кар'єри. Меценат конкурсу - компанія “Еконія”.

Участь в прес-конференції  візьмуть:

-Олена Зазуля, генеральний директор фестивалю ODESSA CLASSICS

-Ірина Варагаш, президент компаніі “Еконія”

-Люба Морозова, куратор програми "New Ukrainian Soundscapes -2. Handmade"

-Лариса Мудрак, президент Win Win Communication, директор з розвитку фестивалю

Контакти:

тел. (099) 542 02 04

wincommun@gmail.com

http://www.odessaclassics.com

 

 

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА