11:39 17.01.2018

ПриватБанк визнаний найкращим українським банком на міжнародному валютним ринку

2 хв читати

ПриватБанк визнаний найкращим українським банком на міжнародному валютним ринку

За підсумками 2017 року Приватбанк визнаний найкращим оператором FX в Україні в рейтингу "THE WORLD'S BEST FOREIGN EXCHANGE PROVIDERS 2018", який складає журнал Global Finance.

Банк Société Générale зайняв верхню позицію рейтингу в Центральній і Східній Європі, HSBC – у Західній Європі, а Citi удостоївся звання Найкращого оператора FX в світі.

На думку експертів видання, на ринку іноземної валюти посилюється конкуренція. І хоча п'ять найбільших банків на FX ринку як і раніше утримують 44% всього світового ринку, їх частка знизилася з 53% в 2013 році. Це відкриває більше можливостей для регіональних банків, що мають місцевий досвід, зміцнити свої позиції, поки світові лідери вдосконалюють свої клієнтські бази і уникають ринків, що пропонують низький прибуток на власний капітал.

Посилення конкуренції не спричинило зниження професійної етики

«Суть в тому, що на ринку FX посилюється конкуренція, - зазначив Кевін МакПартланд (Kevin McPartland), голова Департаменту структури ринку і дослідження технологій в Greenwich Associates, - а конкуренція завжди корисна для ринку». Однак посилення конкуренції не спричинило зниження професійної етики, найкращі в світі FX банки продовжують ретельно перевіряти свої операції, щоб забезпечити відповідність духу нового глобального кодексу поведінки на цьому ринку.

На думку експертів журналу, в 2018 році учасники глобального валютного ринку будуть поводитись етично і професійно, що сприятиме дотриманню правил і положень, які можна застосувати до валютного ринку кожної юрисдикції, в якій вони працюють.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА