17:49 08.02.2018

СК SPARE присвоєно рейтинги

2 хв читати

5 лютого 2018 року за результатами дослідження рейтинговий комітет РА "Стандарт-Рейтинг" (Україна) прийняв рішення про присвоєння кредитного рейтингу / рейтингу фінансової стійкості (надійності) страховика товариству з додатковою відповідальністю "Страхова компанія SPARE ("Спейр", код ЄДРПОУ 39213513) на рівні uaA+ за національною шкалою.

Приймаючи рішення про присвоєння рейтингу, агентство керувалося наступними висновками:

1. СК SPARE відноситься до категорії невеликих страховиків. Компанія демонструє високий рівень виплат і здатність генерувати прибуток у складний економічний період, є добре керованою та має певний запас міцності через наявність якісного перестраховочного забезпечення та ліквідності.

2. Компанія отримує більше 70% свого валового бізнесу від юридичних осіб. 90% брутто-премій СК SPARE припадає на один вид страхування (страхування відповідальності перед третіми особами). Виявлений факт характеризує рівень диверсифікації компанії за видами страхування як близький до задовільного.

3. За 2017 рік компанія суттєво наростила права вимоги до перестраховиків (з 0,2 тис. грн. до 13,524 млн. грн.), грошові кошти на поточних рахунках зросли в 16,74 рази, а нерухоме майно збільшилось на 180,45%. Станом на початок 2018 року на рахунках компанії було 7,243 млн. грн, що складає 150,38% у порівнянні з річним обсягом виплат страховика, і 25% від його зобов’язань. Сприймаючи статистику щодо ліквідності страховика слід враховувати, що значний обсяг зобов’язань компанії покритий за рахунок перестрахування.

4. На 31.12.2017р. співвідношення між власним капіталом страховика та зобов’язаннями складало 111,03%, що перевищує середньо-ринкове значення по компаніях, які спеціалізуються на класичному страхуванні. На думку агентства, за результатами роботи СК SPARE за 2016 та 2017 роки в наступних періодах компанії підтримка акціонерів не знадобиться.

5. За час своєї роботи компанія не мала судових спорів із контрагентами, податковою владою та регуляторами фінансового ринку. На момент присвоєння рейтингу страховик не мав податкового боргу.

Довідка

СК SPARE ("Спейр"), молода українська динамічна та амбіційна страхова компанія, що вийшла на страховий ринок у 2016 році. На сьогоднішній день компанія володіє не лише класичним портфелем послуг відповідно до 14 ліцензій з добровільних видів страхування, а й активно запроваджує та розвиває інноваційні страхові продукти, такі як юридичне страхування для фізичних та юридичних осіб.

Страховий захист клієнтів забезпечений співпрацею з провідними юридичними компаніями країни, такими як ETERNA LAW, GOLAW, LAVRYNOVYCH & PARTNERS, Адвокатське об'єднання "Волков і Партнери", Alexandrov&Partners, A.S.A. GROUP. З такими партнерами SPARE впевнено дотримується свого головного принципу – виграшу за правилами для законослухняного бізнесу.

Веб-сайт: spare.ua

Рейтинговое агентство "Стандарт-Рейтинг" внесено в реестр уполномоченных рейтинговых агентств НКЦБФР, свидетельство №8 от 10.04.2012

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Палограді для користувачів газу відкрили новий Центр обслуговування клієнтів

Аграрії проти "олійних правок", обмеження імпорту добрив та хаотичного ринку землі – підсумки Agri Invest Forum 2018

Фахівці ПАТ"Волиньгаз" зафіксували фактів крадіжок газу на понад мільйон гривень

З початку року ПАТ "Дніпрогаз" виявило близько 210 фактів несанкціонованого споживання газу

"Чернівцігаз" планує збільшити обсяг інвестицій в газові мережі Буковини

Соціалісти принесли труну під адміністрацію президента

Міжнародна виставка АвтоТехСервіс представить кращі рішення для ринку автосервісу і післяпродажного обслуговування автомобілів

Ощадбанк та Mastercard обладнали львівські трамваї технологією безконтактної оплати

ПАТ "Івано-Франківськгаз": близько 15% лічильників непридатні для подальшої експлуатації

Україна на шляху приватизації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА