16:02 09.02.2018

Відбулася церемонія підписання меморандуму про взаємодопомогу між громадськими організаціями

2 хв читати

09 лютого 2018 року в центральному офісі Союзу юристів України (м.Київ, вул.В.Житомирська, 15) відбулася церемонія підписання Меморандуму про взаємодопомогу між громадськими організаціями «Рада з екологічної безпеки»

та «Союз юристів України». Предметом Меморандуму. Який підписали голови цих авторітетних громадських організацій Сергій Орєхов і Святослав Піскун, є, зокрема, налагодження співпраці у таких сферах, як:

– участь в удосконаленні екологічного законодавства, як обов’язкового інструменту стратегічного планування соціально-економічної політики на національному, регіональному та місцевому рівнях;

– пропаганда та роз’яснення чинного законодавства, у тому числі в екологічній сфері;

– підвищення рівня знань наших громадян у природоохоронній та правових сферах, розширення можливості доступу населення до корисної для них інформації;

– розвиток вільного обміну інформацією щодо навколишнього природного середовища та розповсюдження такої інформації;

– обміну інформацією щодо фактів порушень вимог природоохоронного законодавства та вжиття відповідних заходів реагування тощо.

Керівники організацій домовились також про налагодження тіснішої співпраці на рівні місцевих осередків, з тим, щоби оперативніше розв’язувати екологічні проблеми, що накопичилися в багатьох регіонах країни, та ефективніше захищати екологічні права наших громадян.

Меморандум набуває чинності з моменту його підписання і діє протягом наступних 5 (п’яти) років. Термін дії Меморандуму автоматично подовжується на наступний п’ятирічний період, якщо жодна із Сторін не повідомить у письмовій формі іншу Сторону про свій намір припинити його дію.

На підписанні були пристуні Перші заступники Голови СЮУ - Катерина Коваль, Ніна Карпачова; заступник Голови СЮУ - Володимир Гузир, почесний Голова СЮУ - Валерій Євдокімов та представник Ради з екологічної безпеки Цибух Валерій Іванович та інші.

https://lawyersunion.org.ua/vidbulasya-tseremoniya-pidpysannya-memorandumu-pro-vzayemodopomogu-mizh-gromadskymy-organizatsiyamy--

 

 

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Палограді для користувачів газу відкрили новий Центр обслуговування клієнтів

Аграрії проти "олійних правок", обмеження імпорту добрив та хаотичного ринку землі – підсумки Agri Invest Forum 2018

Фахівці ПАТ"Волиньгаз" зафіксували фактів крадіжок газу на понад мільйон гривень

З початку року ПАТ "Дніпрогаз" виявило близько 210 фактів несанкціонованого споживання газу

"Чернівцігаз" планує збільшити обсяг інвестицій в газові мережі Буковини

Соціалісти принесли труну під адміністрацію президента

Міжнародна виставка АвтоТехСервіс представить кращі рішення для ринку автосервісу і післяпродажного обслуговування автомобілів

Ощадбанк та Mastercard обладнали львівські трамваї технологією безконтактної оплати

ПАТ "Івано-Франківськгаз": близько 15% лічильників непридатні для подальшої експлуатації

Україна на шляху приватизації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА