12:07 12.02.2018

Впродовж 2017 року пат "Рівнегаз" приєднало до системи газопостачання 304 об`єкти

2 хв читати

За минулий рік ПАТ "Рівнегаз" підключило до системи газопостачання 304 об`єкти за спрощеною процедурою приєднання. 248 замовлень було виконано за схемою стандартного приєднання, послугу нестандартного приєднання - отримали  56  замовників.

Протягом 2017 року фахівці клієнтського сервісу газової компанії прийняли 394 заяви на приєднання до ГРМ з подальшою видачею технічних умов, серед них - 292 на послугу зі стандартного приєднання і 102 - із нестандартного. Приєднано до газорозподільної мережі 304 об’єкти: 248 стандартних приєдань та 56 нестандартних. Найбільша кількість – 194 - в місті Рівне та Рівненському районі, в Здолбунівському районі - 28 та Сарненському районі - 24.

"Принцип роботи клієнтського сервісу - допомогти замовнику в максимально короткий термін підвести газ. Тобто, людині не потрібно перейматися окремими етапами газифікації і ходити по кабінетах для збору підписів та отримання дозволів. Достатньо подати заяву до Центру обслуговування клієнтів, заповнити опитувальний лист та укласти договір. Подальший процес координується нашими менеджерами" - поінформував начальник Управління клієнтського сервісу Володимир Новосад.

Новий порядок приєднання до газових мереж, який почав діяти в Україні в 2013 році, значно спростив та скоротив строки підключення до газової мережі, при цьому мінімізувавши витрати споживачів. На сьогодні послуга доступна всім мешканцям Рівненщини. В кожній філії ПАТ "Рівнегаз" у цьому напрямку працюють менеджери по роботі з клієнтами.

З 1 січня 2018 року Постановою від 28.12.2017 р. № 1590 Нацкомісія затвердила нові граничні рівні плати за стандартне приєднання в розрізі кожного регіону України. Зокрема, для Рівненської області в залежності від типорозміру лічильника і місцевості, суми коливаються від   12,4 тисячі гривень до 18,1 тисячі гривень  з ПДВ у міській місцевості та від 14,2 тисячі гривень  до 18,4 тисячі гривень з ПДВ в сільській місцевості. 

Детальніше про це можна дізнатися на нашому сайті в підрозділі "Приєднатися до газових мереж".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Палограді для користувачів газу відкрили новий Центр обслуговування клієнтів

Аграрії проти "олійних правок", обмеження імпорту добрив та хаотичного ринку землі – підсумки Agri Invest Forum 2018

Фахівці ПАТ"Волиньгаз" зафіксували фактів крадіжок газу на понад мільйон гривень

З початку року ПАТ "Дніпрогаз" виявило близько 210 фактів несанкціонованого споживання газу

"Чернівцігаз" планує збільшити обсяг інвестицій в газові мережі Буковини

Соціалісти принесли труну під адміністрацію президента

Міжнародна виставка АвтоТехСервіс представить кращі рішення для ринку автосервісу і післяпродажного обслуговування автомобілів

Ощадбанк та Mastercard обладнали львівські трамваї технологією безконтактної оплати

ПАТ "Івано-Франківськгаз": близько 15% лічильників непридатні для подальшої експлуатації

Україна на шляху приватизації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА