16:13 14.02.2018

За останній тиждень Генеральна прокуратура викрила на хабарі 19 чиновників – Андрій Лисенко

2 хв читати

Генеральна прокуратура України за період з 7 по 13 лютого повернула в державну і комунальну власність землі, майно та кошти на загальну суму понад 74 млн гривень. Про це йдеться у щотижневому звіті, який оприлюднив речник ГПУ Андрій Лисенко.

"Сьогодні маємо підсумки діяльності за період з 7 по 13 лютого. За цей час у власність держави, державних або комунальних підприємств та територіальних громад було повернуто або припинене незаконне використання понад 154 гектари земель вартістю понад 4,3 млн грн", - повідомив у Facebook Андрій Лисенко.

Він уточнив, що такі результати отримані від прокуратур Київської, Херсонської та Черкаської областей, і вони вже підкріплені рішеннями судів.

"Крім цього, завдяки прокуратурам Дніпропетровської, Київської, Чернігівської областей, а також Військовій прокуратурі Південного регіону та м. Києва у судах були ухвалені рішення про повернення державі та територіальним громадам майна та коштів на суму майже 70 млн грн.", - інформує речник ГПУ.

"Окремо робимо акцент на роботі органів прокуратури, спрямованій на викриття корупційних злочинів серед посадовців державних органів влади, місцевого самоврядування, а також підприємств державної та комунальної форми власності. З 7 по 13 лютого прокуратурами різних областей спільно з іншими правоохоронними органами було викрито та зафіксовано 19 фактів одержання неправомірної вигоди чиновниками різного рівня", - повідомив Андрій Лисенко.

По цих фактах ведуться слідчі дії, оголошуються підозри та ухвалюються рішення про обрання запобіжних заходів. Розмір хабарів у рамках розслідування зазначених справ коливається від 5 тис грн до 15 тис доларів США.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Палограді для користувачів газу відкрили новий Центр обслуговування клієнтів

Аграрії проти "олійних правок", обмеження імпорту добрив та хаотичного ринку землі – підсумки Agri Invest Forum 2018

Фахівці ПАТ"Волиньгаз" зафіксували фактів крадіжок газу на понад мільйон гривень

З початку року ПАТ "Дніпрогаз" виявило близько 210 фактів несанкціонованого споживання газу

"Чернівцігаз" планує збільшити обсяг інвестицій в газові мережі Буковини

Соціалісти принесли труну під адміністрацію президента

Міжнародна виставка АвтоТехСервіс представить кращі рішення для ринку автосервісу і післяпродажного обслуговування автомобілів

Ощадбанк та Mastercard обладнали львівські трамваї технологією безконтактної оплати

ПАТ "Івано-Франківськгаз": близько 15% лічильників непридатні для подальшої експлуатації

Україна на шляху приватизації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА