11:44 19.02.2018

DIM group вітає переможця розіграшу квартири у ЖК "Метрополіс"!

2 хв читати

Девелопер DIM group на сцені "Запальної масляної на ВДНГ" 17 лютого провів фінал розіграшу квартири в житловому комплексі "Метрополіс".

Під час прямої трансляції зі студії, де відбувався розіграш, присутні на ВДНГ глядачі дізналися ім‘я переможця, якого було визначено за допомогою генератора випадкових чисел - сервісу random.org. Власницею чудової квартири в унікальному житловому комплексі "Метрополіс" стала Оксана Василівна Левчина.

Як відомо, з 16.12.2017 року DIM group проводив розіграш квартири у житловому комплексі "Метрополіс", який будується на вулиці Академіка Заболотного, 1 (метро Теремки).

Відповідно до умов Акції, до розіграшу квартири міг долучитися кожен, хто придбав вхідні квитки на локації "Зимової країни на ВДНГ" та реєстрував їх унікальні коди на сайті vdng.ua. Бажаючих виграти квартиру було понад 2 тисячі. З 15 лютого реєстрацію було припинено, учасникам телефонували і перевіряли вказані анкетні дані.

Як з’ясувалося, переможниця розіграшу Оксана Левчина – студентка, майбутній податківець. Приїхала з Сумської області і нині мешкає в гуртожитку. Взяти участь у розіграші вирішила у передріздвяний вечір, після прогулянки по ВДНГ. Щасливим виявився квиток на локацію "Льодяні скульптури".

Під час акції також розігрувавcя планшет iPad. Нагадаємо, що протягом "Зимової країни на ВДНГ" усі відвідувачі мали чудову нагоду завітати на всі розважальні локації ВДНГ, взяти участь у розіграші та драйвово провести час із мешканцями ЖК "Метрополіс" - веселими та винахідливими єнотами. Щоб взяти участь у розіграші планшету, необхідно було зробити селфі з веселунами-єнотами на фоні фотозони житлового комплексу та викласти на офіційній сторінці ЖК у фейсбуці із хештегами #Метрополіс#тобіпощастить. Сервіс random.org визначив переможницю, якою стала молода мама Олена Зарубіна.

Довідково: DIM group – девелоперсько-будівельний холдинг повного циклу, успішно реалізував декілька житлових комплексів у передмісті столиці. У 2017 році ввів у експлуатацію першу чергу ЖК "Автограф", у 2018 році заплановано введення в експлуатацію двох будинків другої черги ЖК "Автограф" та ЖК "А52" у Києві. 2 жовтня 2017 року DIM group розпочав будівництво най масштабнішого проекту - ЖК "Метрополіс" з парком 2 га.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА