12:11 03.03.2018

"Фармак" запустив унікальний проект міні-грантів для українських шкіл

5 хв читати
"Фармак" запустив унікальний проект міні-грантів для українських шкіл

ПАТ "Фармак" спільно зі всеукраїнським молодіжним рухом "Let’s do it, Ukraine" розпочав довготривалий інформаційно-просвітницький проект "ЕКОШКОЛА". У його межах відбудеться екологічний конкурс міні-грантів. Найкращі проекти, спрямовані на вирішення екологічних проблем конкретної школи, будуть реалізовані за ресурсної підтримки ПАТ "Фармак".

Пілотний проект стартує 2018 року в м. Шостка та триватиме вісім місяців. У проекті візьмуть участь 11 шкіл міста. Шкільні ЕКОкоманди відвідають унікальні тренінги, на яких дізнаються про засади екологічного мислення і способу життя, як зберегти планету та природні ресурси, як підготувати екопроект для своєї школи й у такий спосіб зробити свій посильний внесок у збереження балансу на Землі.

"Без раціонального використання природних ресурсів, екологічної культури та свідомості важко підвищити якість життя населення, а для нас питання якості є пріоритетом. Ми вирішили реалізувати пілотний проект "ЕКОШКОЛА" у м. Шостка, де розташоване виробництво АФІ ПАТ "Фармак", щоби підвищити рівень екологічної свідомості школярів і залучити їх до процесу заощадження екологічних ресурсів. Показати, як невеликі правила можуть вплинути на екосистему школи, міста, країни. Школярі стануть амбасадорами нової екологічної культури України й перенесуть її у своє життя й життя своєї родини. Ми віримо, що подібні проекти, реалізовані бізнесом за допомогою влади і громадських організацій, виведуть нашу країну на новий рівень розвитку. Ми будуємо Європу у своїй країні, для своїх людей, і вона починається з нас із вами. З наших дітей", — зазначила Олена Зубарєва, керівник департаменту корпоративних комунікацій ПАТ "Фармак".

Спікери проекту — провідні молодіжні лідери країни: Юлія Мархель, лауреат Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді в розбудові України, амбасадор міжнародної організації "Let’s Do It! World", координатор щорічної акції "Зробимо Україну чистою разом!"; Людмила Осипчук, президент всеукраїнського молодіжного руху "Let’s do it, Ukraine", координатор всеукраїнського екологічно-просвітницького фестивалю "ЧИСТОFEST"; Артур Маліновський, координатор акції "World Cleanup Day" в Україні, випускник "Української академії лідерства".

"Щороку ми разом з українцями формуємо національну культуру чистоти, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля. Мільйони людей у всьому світі єднаються, мотивують своїм прикладом населення Землі до збереження природних ресурсів. Let’s Do It! — це соціально-екологічний рух, який об’єднує та охоплює всі сфери ековідповідального життя планети. Особливістю проекту "ЕКОШКОЛА" стало те, що теоретична складова займає лише 10%, а решту 90% займають практична, просвітницько-інформаційна діяльність самих учасників, яка об’єднає в процесі максимум родин м. Шостка. Разом ми змінимо екологічне майбутнє нашої країни", — розповіла Юлія Мархель, амбасадор міжнародного руху "Let’s Do It! World".

Проект "ЕКОШКОЛА" передбачає 3 етапи:

1 етап — освітній. Упродовж трьох місяців активісти із 12 шкіл (учні 8–11 класів) пройдуть спеціальне навчання. За цей час підлітки підвищать свої знання в галузі екології, дізнаються, як зберегти ресурси Землі, і відвідають виробництва, що працюють із дотриманням екологічних стандартів і норм, тобто не шкодять екології.

2 етап — практичний. Школярі презентуватимуть проекти для своїх навчальних закладів, спрямовані на збереження ресурсів. Найкращі з них отримають міні-грант для реалізації від Компанії «Фармак» та максимальну організаційну підтримку від усіх співорганізаторів.

3 етап — раціональний. Проекти-переможці будуть реалізовані до початку навчального року. За підсумками цього етапу організатори вивчать і оцінять результат і сприятимуть подальшому поширенню позитивного досвіду на базі інших навчальних закладів.

ДОВІДКА

ПАТ "Фармак" — український виробник лікарських засобів європейського рівня. Завдяки високій якості препаратів та інноваційному підходу у виробництві, ПАТ "Фармак" із 2010 року є лідером фармацевтичного ринку України*.

Продукція ПАТ "Фармак" експортується до 20 країн світу. У портфелі компанії 220 продуктових досьє. Щорічно Компанія виводить на ринок до 20 нових препаратів.

На підприємстві функціонують 19 виробничих ліній, що відповідають вимогам GMP. Впроваджена та постійно вдосконалюється фармацевтична система якості згідно з чинними регуляторними вимогами та відповідно до світових стандартів: ISO, GMP. Щороку компанія проходить приблизно 15 міжнародних інспекцій та перевірок.

За версією порталу "Економічна правда" у 2017 році ПАТ "Фармак" увійшло до топ-5 найінноваційніших компаній України. Журнали "Бізнес", "Фокус" назвали ПАТ "Фармак" одним із найкращих роботодавців серед українських компаній. ПАТ "Фармак" — єдиний фармвиробник, який увійшов до ТОП-100 платників податків за 2017 рік**.

У компанії працюють більш ніж 2600 осіб. Понад 80% управлінських вакансій закриваються власними кандидатами.

У компанії працюють 5 новітніх лабораторій. Власний лабораторно-технологічний комплекс R&D — науково-дослідний полігон для випробування нових і вдосконалення наявних технологій готових лікарських засобів. Лабораторії оснащені високотехнологічним обладнанням таких світових виробників, як Glatt, SBM, Urlinski, Belimed, De Ditrich, Gea, Sartorius, Malvern Instruments та ін.

З 2015 року в ПАТ "Фармак" працює власний комплекс із виготовлення субстанцій (департамент із виробництва АФІ) у м. Шостка. Його планова потужність становить 100 тонн субстанцій на рік.

* за обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research

** дані Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України

Громадська організація всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it, Ukraine — учасник загальносвітового руху Let’s Do It! World, що об’єднує понад 18 мільйонів людей у 120 країнах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання.

З 2015 року проводить щорічні наймасштабніші акції прибирання, у яких беруть участь комерційні та некомерційні організації, компанії, державні установи, працівники яких приєднуються на рівні соціальної відповідальності, засоби масової інформації, селебретіз та пересічні громадяни. У 2017 р. до акції долучилось понад 1 100 000 учасників у 24 областях, що очистили 4760 локації парків, скверів, прибережних зон, лісів та маленьких несанкціонованих сміттєзвалищ у 228 населених пунктах України. Учасниками зібрано 2940 тонн сміття з них рівень відсортованих відходів та зданих на перероблення в Україні під час усього періоду проекту коливався від 38% до 86%.

У межах підготовки акції 2018 року проведено низку всеукраїнських проектів: IV Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку" в період із березня по травень 2018 року згідно з графіком, опублікованим на сайті www.letsdoitukraine.org; всеукраїнський мистецько-екологічний фестиваль "ЧистоFest" 5 червня 2018 року; Всесвітній день прибирання "WORLD CLEANUP DAY" 15 вересня 2018 року, круглі столи та інші заходи.
Крім того, на постійні основі реалізуються проекти: рейтинг "ЕКО ШКОЛА РОКУ!", шкільний марафон роздільного збирання відходів Let’s do it, Ukraine — school recycling, у різних містах України.
Локальні проекти реалізуються обласними представництвами у 24 областях.
У 2018 році ГО “Let’s do it, Ukraine” запланували участь 5% населення України на 5 тисячах локацій по всій території країни.

 

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Підсумки новорічної кампанії Держлісагентсва

Інвестори змінюють пріоритети і вибирають нові швидкозростаючі ринки для вкладень в нерухомість

Фінанси співають романси: або як припинити на всьому економити

Минулого року контакт-центр ПАТ "Івано-Франківськгаз" опрацював майже 1 мільйон звернень

Суспільно-політична та електоральна ситуація в Україні в середині лютого 2019 року

"Вінницягаз Збут" подано до суду майже 150 позовів про стягнення боргів за газ

Звернення громадських організацій про неприпустимість зриву пенсійної реформи та зволікання із запровадженням другого рівня пенсійної системи

Україна має сформувати власну позицію щодо мандату миротворчої місії ООН

Політизована діяльність поліції несе загрозу виборам - експерти

Юрій Кармазін сьогодні о 21:30 в ефірі "НАШого" в політичному шоу "Президент"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА