15:49 11.07.2018

Влада знищила промисловість і забирає у трудящих майбутнє - голова СПУ

2 хв читати

Режим президента Петра Порошенка за чотири роки при владі практично знищив українську промисловість, вважає глава Соціалістичної партії України Ілля Кива.

"Сьогодні промисловість практично знищена. Знищена вугільна промисловість. Тепер знищують хімічну. Людей залишають без роботи. Вони забирають у нас усе – теперішнє, майбутнє. Віднімають життя. Нас перетворили на жебраків", ‒ сказав він під час мітингу на захист хімічної промисловості біля Кабінету міністрів.

І.Кива також підкреслив, що внутрішній ворог набагато небезпечніше, ніж зовнішній агресор.

"Коли в 2014 році я пішов на фронт, я знав, що ворог на сході. Ворог на сході залишився, але зараз ще більш небезпечний ворог ‒ тут, у Києві. Він відбирає у нас право на працю, право на життя", ‒ зазначив лідер Соцпартії.

Однією з інституцій, здатних захистити права трудящих, на думку політика, є потужний незалежний профспілковий рух. За його словами, нова профспілка для людей праці, працівників промислових підприємств, яка буде створена найближчим часом, дозволить відвоювати право на працю.

Як повідомлялося, мітинг на знак протесту проти встановлення урядом непомірної ціни на газ для підприємств хімічної промисловості, організований працівниками хімічної промисловості за підтримки Соціалістичної партії України, пройшов біля Кабінету міністрів у середу вранці.

Мітингувальники зокрема вимагають створення робочої групи при Кабміні для врегулювання питання ціни на газ для хімічної промисловості.

Крім того, на мітингу було прийнято резолюцію з вимогами відновити міністерство промислової політики, провести невідкладну нараду за участю прем'єр-міністра та керівників хімічних підприємств, а також підвищити акциз на імпорт мінеральних добрив з Росії. Резолюція була вручена представнику секретаріату Кабінету міністрів.

 

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА