13:39 16.07.2018

Стартувала корпоративна Програма розвитку лідерства РГК

2 хв читати

16 липня 2018 року, Київ. Група компаній РГК спільно з Києво-Могилянською та Львівською бізнес-школами вперше в Україні розпочали навчання фахівців газової галузі за Програмою корпоративного розвитку лідерства. 

У червні 2018 року у Львові та Києві стартувала перша в Україні Програма корпоративного розвитку лідерства групи компаній РГК. Її особливість в тому, що навчання стратегіям управління, системним підходам до реформування підприємств вперше пройдуть мененджера підприємств газової галузі. У Програмі беруть участь 50 керівників структурних підрозділів газорозподільних підприємств з 15 регіонів. Всі вони входять до групи компаній РГК.

Група учасників Програми сформована за підсумками комплексної оцінки та відбору працівників з числа досвідчених лінійних  керівників підприємств. У конкурсі взяло участь близько 200 співробітників. "Відбір учасників Програми проходив в кілька етапів, із застосуванням оціночних інтерв'ю і тестування. Навчання в бізнес-школах дозволить розвинути потенціал наших фахівців, сформувати якісний кадровий резерв для ключових позицій в компаніях групи", - сказала Юлія Карбовська, керівник департаменту по персоналу РГК.

Для навчання обрані дві провідні національні бізнес-школи - Києво-Могилянська та Львівська. Курс навчання розрахований на чотири місяці, і складається з п'яти модулів. Ключові теми - стратегія управління, клієнтоорієнтованість, фінанси та управління змінами. Теми модулів в обох бізнес-школах однакові, і передбачають case-stady з аналізом реальних ситуацій. У той же час підходи і методики навчання в Києві та Львові розрізняються і мають свою "фірмову" специфіку, властиву цим авторитетним бізнес-школам. Наприклад, у Львівській бізнес-школі 60% занять відводиться на теоретичний матеріал, а 40% на дискусії, практику і відпрацювання кейсів. Крім того, особливий акцент зроблений на роботі кожного з учасників навчання над проектом у складі команди, який необхідно захистити по завершенню курсу. Проекти, схвалені за результатами захисту, будуть реалізовані на підприємствах, учасники проекту - заохочені грошовою винагородою.

Випускники Програми корпоративного розвитку лірдерства групи компаній РГК стануть "драйверами" змін і мають стимулювати модернізацію своїх підприємств, передавати колегам отримані знання і розвивати конкурентне середовище в компанії. "В подальшому Програма буде продовжена з урахуванням виявлених в перший сезон переваг і недоліків", - сказала Юлія Карбовська.

Довідка: Регіональна Газова Компанія - сервісна компанія, що надає послуги з фінансового, юридичного, технологічного консалтингу. Клієнтами компанії є постачальники газу в 16 регіонах країни, а також 19 газорозподільних компаній, на обслуговуванні яких перебуває понад 200 тис. км газопроводів і 8 млн побутових споживачів газу.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ПрАТ АТЕК: Відкритий лист до президента України Порошенка П.О.

РГК вдвічі збільшила кількість інноваційних Центрів обслуговування клієнтів

До уваги ЗМІ. Соціалістична партія України висуне єдиного кандидата на пост голови держави на з‘їзді, 20 січня

"Івано-Франківськгаз" направить 34 млн. грн. на ремонт та заміну газових мереж

Новий ресторан "Сушия" в Києві

На 40% зросла кількість клієнтів "Хмельницькгаз збуту", які користуються онлайн-сервісом "Особистий кабінет"

Користувачі "Ощад 24/7" можуть здійснювати платежі та перекази з карток будь-якого українського банку

Укргазбанк та НЕФКО запровадили нову кредитну програму для реалізації зелених проектів для бізнесу

В 2018 році "Чернігівгаз" безкоштовно повірив близько 30 тис лічильників

Юрій Деревянко стане героєм сьогоднішнього ток-шоу “Президент” з Ангеліною Пичик

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА