12:51 17.07.2018

За перше півріччя ПАТ "Вінницягаз" розподілено 438,6 млн. куб. м газу

2 хв читати

За перше півріччя 2018 року обсяг розподілу природного газу ПАТ "Вінницягаз" склав 438,6 млн. м куб. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року обсяги споживання дещо зменшились.

За аналогічний період 2017 року компанією було розподілено 441,4  млн. м куб. газу. Обсяги розподілу суттєво не змінилися ні загалом, ні по категоріях.

За шість місяців 2018 р. побутові споживачі використали на 14,5 млн. м куб. або 4,7 % газу менше, ніж за відповідний період 2017 р. Це пояснюється більш теплими погодніми умовами у квітні-травні цього року. Однак, промислові підприємства та підприємства ТКЕ спожили цьогоріч на 12 млн. м. куб. (9,7 %) більше газу, ніж в минулому році.  На 10,8 % збільшили споживання газу релігійні організаці. Не змінився обсяг наданих послуг бюджетним організаціям.

Загалом по області близько 297,2 млн м куб. блакитного палива розподілено побутовим споживачам, що становить майже 68 %. Промислові підприємства спожили 57,6 млн. куб. м або 13,13 %, ТКЕ - 73,7 млн. куб. м (16,8 %), бюджетні установи та організації – 9,8 млн. куб. м (2,2 %), релігійні організації – 0,33 млн. куб. м (менше 1 %).

За надані компанією послуги розподілу природного газу з початку року споживачам, крім побутових, нараховано до сплати близько 116 млн. грн. Фактично сплачено за отримані послуги на 01 липня 2018 р., з урахуванням заборгованості попередніх періодів, 118,4 млн.грн.

"На даний час ПАТ "Вінницягаз" проводяться масштабні планові ремонтно-профілактичні роботи на газорозподільних мережах по усьому регіону, що потребує значних капіталовкладень. Відповідно компанія вимушена активно проводити роботи з погашення наявної заборгованості для забезпечення вчасного та в повному обсязі виконання запланованих робіт, підготовки газових мереж до опалювального періоду", - відмічає комерційний директор ПАТ "Вінницягаз" Микола Блах.

Дебіторська заборгованість за надані компанією послуги розподілу природного газу підприємствам, установам та організаціям на 01 липня склала майже 20,5 млн.грн. З них 99,6 % в сумі майже 20,3 млн. грн. становлять борги підприємств теплокомуненерго. Наразі сторонами ведуться переговори щодо порядку їх погашення.

 

Довідка. Основною сферою діяльності ПАТ "Вінницягаз" є розподіл природного газу. На сьогодні рівень газифікації Вінничини становить 54 %. Природний газ отримують 448 451 сім’я і майже 6074 підприємств, установ і організацій. Обсяги розподілу становлять  821 494,340 тис. кубометрів природного газу на рік. ПАТ "Вінницягаз" входить до реєстру великих платників податку у Вінницькій області. У 2017 році до бюджетів різних рівнів компанією було сплачено понад 73 мільйони гривень.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ПрАТ АТЕК: Відкритий лист до президента України Порошенка П.О.

РГК вдвічі збільшила кількість інноваційних Центрів обслуговування клієнтів

До уваги ЗМІ. Соціалістична партія України висуне єдиного кандидата на пост голови держави на з‘їзді, 20 січня

"Івано-Франківськгаз" направить 34 млн. грн. на ремонт та заміну газових мереж

Новий ресторан "Сушия" в Києві

На 40% зросла кількість клієнтів "Хмельницькгаз збуту", які користуються онлайн-сервісом "Особистий кабінет"

Користувачі "Ощад 24/7" можуть здійснювати платежі та перекази з карток будь-якого українського банку

Укргазбанк та НЕФКО запровадили нову кредитну програму для реалізації зелених проектів для бізнесу

В 2018 році "Чернігівгаз" безкоштовно повірив близько 30 тис лічильників

Юрій Деревянко стане героєм сьогоднішнього ток-шоу “Президент” з Ангеліною Пичик

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА