17:07 17.09.2018

Жодної стокової фотографії на новому сайті ПАТ "Фармак"

3 хв читати

ПАТ "Фармак" запустив оновлений сайт, який відповідає останнім інноваційним IТ-трендам

Сучасний сайт ПАТ "Фармак" розроблено відповідно до останніх тенденцій структурної складової, дизайну та юзабіліті. Використано лише власні фото та відеоконтент. Сторінка компанії стала більш інформативною та актуальною. Сайт розроблено в співпраці з DL agency.

"Ми наповнили сайт важливою інформацією не тільки для компанії, але і для споживачів та партнерів "Фармак". Зробили пошук лікарських препаратів на сайті зручним і легким, відобразили основні напрями діяльності Компанії, розробили постійну рубрику "Спецпроекти "Фармак"", у якій ми будемо розповідати про всі наші ініціативи", – наголосила Олена Зубарєва, керівник Департаменту корпоративних комунікацій ПАТ "Фармак".

"Для створення сайту "Фармак" ми використовували тільки інноваційні рішення, тільки найкращі розробки та світові практики. За ці кілька місяців наші команди стали одним цілим, і ми вже плануємо подальші спільні соціальні проекти», – зазначив Дмитро Танасов, директор DL agency.

Заходьте, читайте, дивіться, тисніть на всі кнопки! http://farmak.ua/

Приймаємо відгуки/пропозиції/коментарі на адресу info@farmak.ua

ДОВІДКА

ПАТ "Фармак" — український виробник лікарських засобів європейського рівня. Завдяки високій якості препаратів та інноваційному підходу у виробництві, ПАТ "Фармак" із 2010 року є лідером фармацевтичного ринку України (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів) *.

У портфелі компанії 220 продуктових досьє. Щорічно Компанія виводить на ринок до 20 нових препаратів.

Продукція ПАТ "Фармак" експортується до 20 країн світу. ПАТ "Фармак" отримав нагороду Import Export Award 2017, як найкращий експортер імпортер серед українських компаній.

На підприємстві функціонують 19 виробничих ліній, що відповідають вимогам GMP. Впроваджена та постійно вдосконалюється фармацевтична система якості згідно з чинними регуляторними вимогами та відповідно до світових стандартів: ISO, GMP. Щороку компанія проходить приблизно 15 міжнародних інспекцій та перевірок.

За результатами 2017 року ПАТ "Фармак" став лідером у постачанні лікарських засобів в Україні за програмою "Доступні ліки". З 23 молекул, на які розповсюджується програма, 8 є в портфелі "Фармак". Це 26 готових лікарських засобів, з яких 7 відшкодовуються повністю, 19 – частково.

За версією порталу "Економічна правда" у 2017 році ПАТ "Фармак" увійшло до топ-5 найінноваційніших компаній України. Журнали "Бізнес", "Фокус"  назвали ПАТ "Фармак" одним із найкращих роботодавців серед українських компаній. ПАТ "Фармак" — єдиний фармвиробник, який увійшов до ТОП-100 платників податків за 2017 рік**.

У компанії працюють більш ніж 2400 осіб. Понад 80% управлінських вакансій закриваються власними кандидатами. ПАТ "Фармак" активно співпацює з шістьма провідними вузами України.

У компанії працюють 5 новітніх лабораторій. Власний лабораторно-технологічний комплекс R&D — науково-дослідний полігон для випробування нових і вдосконалення наявних технологій готових лікарських засобів. Лабораторії оснащені високотехнологічним обладнанням таких світових виробників, як Glatt, SBM, Urlinski, Belimed, De Ditrich, Gea, Sartorius, Malvern Instruments та ін.

З 2015 року в ПАТ «Фармак» працює власний комплекс із виготовлення субстанцій (департамент із виробництва АФІ) у м. Шостка. Його планова потужність становить 100 тонн субстанцій на рік.

* за обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research

** дані Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА