17:46 19.09.2018

У Києві відбудеться Фінал IV Конкурсу молодих дизайнерів одягу New Fashion Zone

2 хв читати

40 дизайнерів, 7 номінацій, більше 60 експертів модної індустрії в журі, Fashion Show колаборацій дизайнерів і великих виробництв, NFZ Market ...

21 вересня 2018 у Pochayna Event Hall пройдуть масштабні fashion-події осені – Фінал IV Конкурсу молодих дизайнерів одягу New Fashion Zone, Fashion Show і NFZ Market!

New Fashion Zone - це соціальний проект і майданчик для реалізації амбіційних і креативних людей, які бачать своє майбутнє в області дизайну, моди і мас-маркету.

Метою проведення Конкурсу є сприяння в демонстрації світу нових талановитих дизайнерів з оригінальними і якісними ідеями.

Відмінною рисою цьогорічного конкурсу є присутність в журі понад 20 представників потужних українських виробництв і брендів одягу з різних регіонів України. Вони за допомогою NFZ шукають дизайнерів для вдосконалення свого продукту.

Організатори проекту вірять в розвиток українських strong fashion brands і роблять для цього все можливе. На думку продюсера Конкурсу, залучення дизайнерів на виробництва - це шанс створити в Україні свою продукцію, а не бути тільки "сировинною базою". Адже Україна - конкурентоспроможний гравець на світовому fashion і рітейл ринках.

В рамках IV Конкурсу New Fashion Zone організатори продемонструють результати проекту, який подавали на "Нові лідери", по співробітництву з виробництвами. Fashion Show Fashion Bureau - покази колекцій, відшитих в колаборації з великими виробниками одягу України.

А також, на протязі всього дня в рамках Конкурсу буде діяти NFZ Market, де будуть представлені понад 50 брендів і дизайнерів з різних куточків України!

ВІДЕО

Дата проведення заходу: 21 вересня 2018 р

Час: з 10.30 до 18.30 

Місце: POCHAYNA Event Hall (проспект Степана Бандери, 23)

Партнери заходу:  ЦУМ, LeBoutique, Укрпошта, K.tex, ТМ «Моршинська», Київська міська державна адміністрація, BurdaStyle, Oblik.Media, Styler, Академия стиля и дизайна Andre Tan, IZUM.UA, Studioofmydreams, Fabra, People IN, WOWNOW.HOW, Lucky Ukraine, GOSSIP, JOY.  Інформпартнер - Інтерфакс-Україна.

Звертаємо Вашу увагу, що акредитація ЗМІ і реєстрація гостей обов'язкова за посиланням New Fashion Zone.

З усіх питань звертайтеся:

PR manager New Fashion Zone

Анна Старовіт

тел. 093 128 31 59

e-mail: pr@newfashion.zone

FB @newfashionzoneua

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА