10:54 20.09.2018

Інформаційна реінтеграція Донбасу: стратегія є, що далі?

3 хв читати

25 вересня о 10.00 в інформаційній агенції "Укрінформ" (вул. Б. Хмельницького, 8/16) відбудеться п’яте засідання Національної платформи "Діалог про мир та безпечну реінтеграцію". Зустріч пройде у форматі круглого столу.

Тема: "Інформаційна реінтеграція Донбасу: стратегія є, що далі?"

Доповідач: Квінтін Олівер (Quintin Oliver), експерт з публічної комунікації під час конфліктів, один з учасників переговорного процесу у Північній Ірландії. Крім того, очікується участь політиків, дипломатів, експертів, серед них:

 • Вадим Черниш, міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб;
 • Еміне Джапарова, перший заступник міністра інформаційної політики;
 • Євген Марчук, представник України у підгрупі з питань безпеки Трьохсторонньої контактної групи;
 • Олексій Рябчин, народний депутат України;
 • Вадим Денисенко, народний депутат України;
 • Олександр Мартиненко, головний редактор "Інтерфакс-Україна";
 • Юлія Тищенко, експерт Українського незалежного центру політичних досліджень;
 • Аліна Фролова, директор StratCom Ukraine;
 • Володимир Головко, керівник Центру політичного аналізу;
 • Олег Саакян, політолог;
 • Діана Дуцик, медіаексперт, виконавчий директор Українського інституту медіа та комунікації;
 • Тетяна Селезньова,  радник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб 2017-2018 рр та інші.

26 липня Кабінет Міністрів України схвалив Стратегію інформаційної реінтеграції Донбасу, розроблену Міністерством інформаційної політики України. Стратегія розрахована до 2020 року.

Головний виклик, визначений у документі – налагодження комунікації з жителями тимчасово окупованих територій в умовах засилля російської пропаганди та відсутності фізичного контролю над територією.

Для успішного виконання цього та інших завдань потрібна розробка тактики та плану конкретних дій із залученням всіх тих, хто має позитивний досвід роботи в інформаційній сфері й готовий допомагати органам влади досягти заявленої мети.

П’яте засідання платформи "Діалог про мир та безпечну реінтеграцію" націлене на побудову конструктивного діалогу між представниками влади, експертами з питань комунікації, журналістами, політологами та представниками громадських організацій.

Метою проекту "Діалог про мир та безпечну реінтеграцію" є створення позапартійної, професійної та інклюзивної платформи, відкритою для тих, хто виступає за досягнення сталого миру в Україні. В рамках платформи обговорюються ефективна політика реінтеграції

 

та забезпечення національної єдності в Україні, методи деокупації окремих районів Донецької та Луганської області, а також міжнародний досвід побудови заходів довіри і сталого миру.

На базі Платформи проходять щомісячні публічні заходи за участі представників українських органів влади, народних депутатів, представників місцевих громад та регіонів, громадських організацій та міжнародних експертів, дипломатичних організацій і місій.

Ініціаторами Національної платформи "Діалог про мир та безпечну реінтеграцію" є незалежні українські громадські організації, серед них Український незалежний центр політичних досліджень (УНЦПД), Центр з проблем безпеки та розвитку, Платформа соціальних та гуманітарних інновацій "Єдиний координаційний центр", громадський марафон #Навіщо_Нам_Бути_Разом?, в партнерстві з Комітетом Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Міністерствами закордонних справ Швейцарії, Фінляндії та Німеччини.

Акредитація ЗМІ обовязкова за тел.: +38097 988 9141, або e-mail: whymaraphon@gmail.com

 

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Круглий стіл "M&A в Україні: Рух вперед"

"Миколаївгаз Збут" надав УСЗН інформацію щодо стану розрахунків по 12 тисячам клієнтів-субсидіантів

Володимир Нідзельський: Треба захищати і економіку, і наших дітей

Засідання Великої Палати Верховного Суду стосовно марки «Корвалол Corvalolum» відбудеться 25 червня 2019 року

Засідання Великої палати Верховного Суду стосовно марки "Корвалол Corvalolum" відбудеться 25 червня 2019 року

"ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ" перерахував до держбюджету 70 млн. грн невикористаної клієнтами субсидії

"Сумигаз Збут" повернув до держбюджету майже 28 млн грн невикористаних клієнтами субсидій

У поточному році аварійна служба "Миколаївгазу" здійснила понад 3,5 тисячі виїздів

Міжнародний холдинг Parimatch вітає позицію Президента України Володимира Зеленського щодо скасування заборони грального бізнесу в державі та лібералізації економіки в цілому

В Києві пройшов форум для інвесторів у рітейл і торгівельну нерухомість

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА