17:20 11.10.2018

На Вінниччині урочисто відкрито чемпіонат України зі стрільби кульової «Кубок Поділля»

2 хв читати

10 жовтня у Вінниці відбулось урочисте відкриття чемпіонату України зі стрільби кульової «Кубок Поділля» серед спортсменів 1998 р. н. та молодших (гвинтівка, пістолет, рухома мішень), меморіал пам’яті ЗМС Бориса Мельника -срібного призера Олімпійських ігор 1972 р. в м. Мюнхен.

В урочистостях взяли участь: заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, начальник управління фізичної культури та спорту ОДА(ЗМС, дворазовий чемпіон світу, срібний призер Олімпійських ігор з велоспорту) Сергій Чернявський, віце-президент федерації стрільби України, головний тренер національної збірної команди України зі стрільби кульової Олександр Камінський, голова обласного відділення НОК України (ЗМС, дворазовий срібний призер Олімпійських ігор з плавання) Павло Хникін, державний тренер України зі стрільби кульової Андрій Петросюк, тренери спортсмени, представники ЗМІ.

У вітальному слові до учасників змагань Олександр Крученюк зазначив: «Мені дуже приємно, що Чемпіонат України зі стрільби кульової проходить саме у нас на Вінниччині. Надзвичайно приємно і те, що в цьому чемпіонаті у якості гостей  беруть участь  представники наших братніх  держав: Молдови і Вірменії. Це один із найпріоритетніших видів спорту, який потребує складних координаційних навиків. Якщо інші спортсмени виходять на поєдинок зі своїм суперником, то ви виходите на двобій із особливим партнером – із самим собою. Тож бажаю кожному нових здобутків та перемог».

До учасників  чемпіонату із наставницьким словом  звернувся державний тренер України зі стрільби кульової  Андрій Петросюк : «Нинішній чемпіонат зібрав понад 300 спортсменів, і це вже є велика перемога, зважаючи на ситуацію в нашій країні. Бажаю всім  учасникам дійти результатів того, чиїм іменем названо ці змагання – Бориса Мельника. У Мюнхені золотими літерами прописане  його ім’я як призера Олімпійських ігор. Частину свого життя чемпіон провів на Вінниччині, присвятивши себе стрільбі. Вам є на кого рівнятись!».

На знак гостинності усім командам були вручені запашні короваї на вишитих рушниках та презентовані яскраві патріотичні номери художньої самодіяльності. Упродовж п’яти днів – з 10 до 15 жовтня на території  Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського змагатимуться 300 спортсменів збірних команд із 15 регіонів України: Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Київської,Кіровоградської, Львівської, Одеської, Полтавської, Харківської , Херсонської, Хмельницької, Чернігівської,Вінницької областей та м. Києва. В чемпіонаті також візьмуть участь гості з Молдови та Вірменії.

Варто зазначити,що стрільба кульова культивується у 20 регіонах нашої держави. Цей перспективний вид спорту постійно зростає і оновлюється, а чемпіонат України зі стрільби кульової «Кубок Поділля» пам’яті ЗМС Бориса Мельника вважається дуже престижним. Тож усі команди проводили  ціленаправлену підготовку до цих відповідальних змагань та гідно демонструватимуть свою майстерність.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"НІБУЛОН" за допомогою телемосту запустив будівництво річкового термінала – з інвестфорума в Запоріжжі

"НІБУЛОН" за допомогою телемосту запустив будівництво річкового термінала – з інвестфорума в Запоріжжі

"Інтерфакс-Україна" запускає спецпроект "Вибір-2019"

Робимо все, щоб ви відчували нашу підтримку, - Олексій Савченко на зустрічі з родинами загиблих військовослужбовців

Вінниччина - найкомфортніший регіон для ведення бізнесу в Україні

Вінниччина відправила майже 800 листів шиферу до міста Ічня

З початку року аварійно-диспетчерська служба "Сумигаз" відреагувала на 61 тисячу викликів

ПАТ "Фармак" відправив лікарські засоби людям, евакуйованим від вибухів поблизу міста Ічня

Обсяги споживання газу на Криворіжжі за 9 місяців 2018 року зменшилися на 4,8%

Платформа добового балансування УТГ не може забезпечити нормальну роботу ринку газу - ПАТ "Чернівцігаз"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА