14:51 12.10.2018

Обсяги споживання газу на Криворіжжі за 9 місяців 2018 року зменшилися на 4,8%

2 хв читати

   Загальний обсяг споживання газу на Криворіжжі за 9 місяців 2018 року склав 736,9 млн. куб. м, що на 4,8% менше, ніж в 2017 році. В результаті компанія недоотримала близько 13,1 мільйонів гривень запланованої тарифної виручки, яка є єдиним джерелом фінансування робіт з обслуговування і модернізації газових мереж.

   Споживання блакитного палива скоротилося серед більшості категорій споживачів: бюджетна сфера використала менше газу - на 0,1 млн. куб. м (8,3%), промисловість - на 29,4 млн. куб. м (5,4%), а населення - на 16 млн. куб. м (16%). Таке падіння обсягів розподілу газу безпосередньо позначилася на фінансовому стані ПАТ "Криворіжгаз" та здатності компанії реалізувати інвестиційну програму.

   "За останні 5 років обсяг споживання природного газу на Криворіжжі скоротився на 26%. Однак незалежно від обсягів розподіленого газу, ми несемо відповідальність за безперебійне і безаварійне газопостачання", - зазначила головний інженер ПАТ "Криворіжгаз" Марина Терентьєва.

   Крім того, ситуацію з падінням обсягів ускладнюють ще й борги за розподілений природний  газ. Адже кошти, що надходять від клієнтів за розподіл газу - це єдине джерело фінансування всіх робіт з утримання газотранспортної системи, ремонту та обслуговування газових мереж, роботи аварійно-диспетчерської служби. Станом на сьогодні, тільки теплопостачальні підприємства мають заборгованість перед ПАТ "Криворіжгаз" в розмірі 3,3 млн. грн.

   Нагадаємо, що з 2012 року споживання газу клієнтами ПАТ "Криворіжгаз" постійно знижувалося. Так, в 2015 році споживання газу впало на 19%, в 2016 - на 9%. В цілому ж обсяг споживання газу протягом 2012 - 2016 років скоротився на 26%.

   Довідка. Основною сферою діяльності ПАТ "Криворіжгаз" є розподіл природного газу. На сьогоднішній день рівень газифікації міста становить 98%. Природний газ отримують майже 300 000 сімей і 900 підприємств, установ і організацій. Найбільшими споживачами є підприємства гірничо-металургійного комплексу: АрселорМіттал Кривий Ріг, підприємства групи Метінвест, Євраз СУХА БАЛКА. ПАТ "Криворіжгаз" входить до реєстру великих платників податків у Дніпропетровській області та щорічно платить до бюджетів різних рівнів понад 65 млн. гривень.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Олексій Савченко: У створюваному перспективному плані розвитку Миколаївщини передбачено продовження модернізації закладів освіти

За позовом Сергія Ларіна суд заборонив Мінюсту здійснювати реєстраційні дії щодо Оппоблоку

Банківський сектор увійшов у фазу впевненого зростання

Набридло дивитися політичні ток-шоу, де всі просто кричать? Дивіться на “НАШому” вечірнє ток-шоу “Події дня з Тиграном Мартиросяном”!

513 споживачів газу на Закарпатті отримають квитанції за обґрунтованими нормами

Для споживачів газу в Запорізькій області з 1 листопада діють обгрунтовані норми

Верховний суд скасував занижені норми споживання природного газу для домоволодінь без лічильників - ПАТ "Дніпрогаз"

Для клієнтів "Хмельницькгазу"  без лічильників знову діють обгрунтовані норми споживання газу

Аварійно диспетчерська служба "Харківміськгазу" за 11 місяців прийняла більше 50 тис. викликів

Мешканцям Харківської області обліковуватимуть газ за новими нормами споживання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА