17:28 12.10.2018

ПАТ "Фармак" відправив лікарські засоби людям, евакуйованим від вибухів поблизу міста Ічня

3 хв читати

ВБО "Благодійний фонд "Фармак" направив лікарські засоби на загальну суму понад 80 тисяч гривень людям, евакуйованим із зони можливого ураження від вибухів складів боєприпасів поблизу міста Ічня Чернігівської області.

Лікарські засоби були доставлені в опорні пункти, створені в навколишніх селах на базі лікарень, шкіл та дитсадків, а також в  Ніжинську центральну районну лікарню. Це противірусні лікарські препарати, анальгетики, засоби для лікування застудних захворювань, заспокійливі препарати.

"Фармак" - українська компанія, для нас вкрай важливо що відбувається на рідній землі. Ми ніколи не залишалися осторонь тих проблем, які виникають у наший країні. Для нас – благодійна допомога – це не лише соціальна функція бізнесу. Це філософія життя. Тому ми не припиняємо допомагати армії, лікарням, підвищуємо екологічну освіту дітей. І реалізовуємо багато різних проектів, спрямованих на процвітання України», - зазначив Володимир Костюк, виконавчий директор компанії "Фармак".

Нагадаємо, з 2014 року на підтримку армії Благодійним фондом "Фармак" було надано допомогу на суму понад 6 млн грн.

ДОВІДКА

ПАТ "Фармак" — український виробник лікарських засобів європейського рівня. Завдяки високій якості препаратів та інноваційному підходу у виробництві, ПАТ "Фармак" із 2010 року є лідером фармацевтичного ринку України (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів) *.

У портфелі компанії 220 продуктових досьє. Щорічно Компанія виводить на ринок до 20 нових препаратів.

Продукція ПАТ "Фармак" експортується до 20 країн світу. ПАТ "Фармак" отримав нагороду Import Export Award 2017, як найкращий експортер імпортер серед українських компаній.

На підприємстві функціонують 19 виробничих ліній, що відповідають вимогам GMP. Впроваджена та постійно вдосконалюється фармацевтична система якості згідно з чинними регуляторними вимогами та відповідно до світових стандартів: ISO, GMP. Щороку компанія проходить приблизно 15 міжнародних інспекцій та перевірок.

За результатами 2017 року ПАТ "Фармак" став лідером у постачанні лікарських засобів в Україні за програмою "Доступні ліки". З 23 молекул, на які розповсюджується програма, 8 є в портфелі "Фармак". Це 26 готових лікарських засобів, з яких 7 відшкодовуються повністю, 19 – частково.

За версією порталу "Економічна правда" у 2017 році ПАТ "Фармак" увійшло до топ-5 найінноваційніших компаній України. Журнали "Бізнес", "Фокус" назвали ПАТ "Фармак" одним із найкращих роботодавців серед українських компаній. ПАТ "Фармак" — єдиний фармвиробник, який увійшов до ТОП-100 платників податків за 2017 рік**.

У компанії працюють більш ніж 2400 осіб. Понад 80% управлінських вакансій закриваються власними кандидатами. ПАТ "Фармак" активно співпацює з шістьма провідними вузами України.

У компанії працюють 5 новітніх лабораторій. Власний лабораторно-технологічний комплекс R&D — науково-дослідний полігон для випробування нових і вдосконалення наявних технологій готових лікарських засобів. Лабораторії оснащені високотехнологічним обладнанням таких світових виробників, як Glatt, SBM, Urlinski, Belimed, De Ditrich, Gea, Sartorius, Malvern Instruments та ін.

З 2015 року в ПАТ "Фармак" працює власний комплекс із виготовлення субстанцій (департамент із виробництва АФІ) у м. Шостка. Його планова потужність становить 100 тонн субстанцій на рік.

* за обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research

** дані Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

16 грудня київські поети, музиканти та художники проводять благодійний концерт та вернісаж

Норми споживання газу без лічильників наближені до об'єктивних - ПАТ "Вінницягаз"

Для клієнтів ПАТ "Дніпропетровськгаз" без лічильників знову діють обґрунтовані норми споживання газу

Верховний суд скасував занижені норми споживання природного газу для домоволодінь без лічильників - Сумигаз

Відмінені неправомірно занижені норми споживання газу для клієнтів ПАТ "Криворіжгаз"

"Хмельницькгаз" відкрив п’ятий центр обслуговування клієнтів у Красилові

Відремонтоване нами акушерське відділення допомагає новонародженим з’являтися на світ в гідних умовах – О.Савченко

Виступ новоствореної «Леонтович-капели» відкрив обласний фестиваль хорового мистецтва «Співає Поділля Леонтовича»

У всіх районах Миколаївщини вже відбулися Ради регіонального розвитку. Зараз до обговорення долучаються експерти – О.Кушнір

В Іллінецькій ОТГ, що на Вінниччині, функціонує сучасний сміттєсортувальний комплекс

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА