19:15 12.10.2018

З початку року аварійно-диспетчерська служба "Сумигаз" відреагувала на 61 тисячу викликів

2 хв читати

Впродовж 9 місяців 2018 року аварійно-диспетчерська служба (АДС) ПАТ "Сумигаз" виконала 61,1 тис. заявок від споживачів природного газу Сумської області. Більшість викликів - біля 85 % - пов’язані з витоком газу, решта - з механічними пошкодженнями та несправністю газових приладів і обладнання.

"Аварійні ситуації найчастіше виникають через втручання у систему газопостачання. Будь-які роботи зі встановлення, переміщення чи заміни газового обладнання повинні здійснювати тільки кваліфіковані фахівці газової компанії. За правила безпеки систем газопостачання несанкціоновано встановлені чи замінені газові прилади підлягають відключенню від системи газопостачання. Бо подібні дії призводять до отруєння чадним газом, вибухів та смертельних наслідків", - зазначає головний інженер ПАТ "Сумигаз" Дмитро Сергієнко.

У середньому за добу аварійно-диспетчерська служба компанії приймає понад 250 викликів від споживачів. Проте кількість аварійних заявок значно зростає при похолоданні. За даними аварійно-диспетчерської служби "Сумигаз", при зниженні температури повітря кількість викликів збільшується в середньому майже на чверть. Це пов’язано з інтенсивнішим використанням газових приладів, коли дається взнаки їх неналежний технічний стан, недостатнє провітрювання приміщення або засмічені димові та вентиляційні канали. 

Реагування на аварійні виклики споживачів Сумської області забезпечує 85 бригад ПАТ "Сумигаз", які працюють 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Автопарк служби АДС укомплектований 18 машинами, які мають спеціальний радіозв’язок, сирени, проблискові маячки, інструменти та інші технічні засоби. Автомобілі також оснащені системою GPS-навігації, що допомагає значно скоротити час приїзду бригади до місця виклику.

Довідка. Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації "Сумигаз" займається розподілом природного газу. Система газопостачання Сумщини - це понад 10 тисяч км газових мереж. ПАТ "Сумигаз" розподіляє природний газ по 15 містах, 559 селах і 20 селищах міського типу Сумської області. Клієнтами компанії є понад 380 тисяч родин, 2106 промислових підприємств, 490 бюджетних організацій, 52 підприємства ТКЕ та 67 релігійних організацій. Річний обсяг транспортування складає до 1 млрд м. куб. природного газу. ПАТ "Сумигаз" забезпечує робочими місцями 1,9 тис. працівників та належить до одного із найбільших платників податків у Сумській області.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Круглий стіл "M&A в Україні: Рух вперед"

"Миколаївгаз Збут" надав УСЗН інформацію щодо стану розрахунків по 12 тисячам клієнтів-субсидіантів

Володимир Нідзельський: Треба захищати і економіку, і наших дітей

Засідання Великої Палати Верховного Суду стосовно марки «Корвалол Corvalolum» відбудеться 25 червня 2019 року

Засідання Великої палати Верховного Суду стосовно марки "Корвалол Corvalolum" відбудеться 25 червня 2019 року

"ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ" перерахував до держбюджету 70 млн. грн невикористаної клієнтами субсидії

"Сумигаз Збут" повернув до держбюджету майже 28 млн грн невикористаних клієнтами субсидій

У поточному році аварійна служба "Миколаївгазу" здійснила понад 3,5 тисячі виїздів

Міжнародний холдинг Parimatch вітає позицію Президента України Володимира Зеленського щодо скасування заборони грального бізнесу в державі та лібералізації економіки в цілому

В Києві пройшов форум для інвесторів у рітейл і торгівельну нерухомість

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА