13:04 09.11.2018

Цьогоріч на Волині  встановлено майже  3 000 індивідуальних лічильників газу

2 хв читати

Усього газовими лічильниками забезпечено більше 200 тисяч клієнтів ПАТ "Волиньгаз". З початку 2018 року у Волинській області встановлено майже 3 тис. індивідуальних приладів обліку газу в рамках Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу".

На сьогодні "Волиньгаз" спрямовує всі зусилля на встановлення лічильників споживачам області, які використовують природний газ для приготування їжі, тобто користуються лише газовими плитами. На Волині лічильниками газу оснащено домоволодіння близько  200  тисяч абонентів, що становить  понад 84% від загального числа споживачів компанії.

"Встановлення лічильників здійснюється в рамках інвестпрограми, яку затверджує державний регулятор, за кошти, виділені у вигляді тарифу на розподіл природного газу, - пояснює технічний директор "Волиньгаз" Павло Козюк. – Фінансування на такі роботи, затверджує НКРЕКП. До кінця року планується встановити ще майже 1 500 приладів обліку газу".

Згідно з чинним законодавством споживачі газу повинні бути забезпечені приладами обліку до 1 січня 2021 року. Основна проблема, яка виникає в процесі оснащення лічильниками багатоповерхового житлового фонду пов’язана з відсутністю  доступу в газифіковані квартири. Деякі мешканці свідомо відмовляють у доступі для встановлення лічильників, тим самим перешкоджаючи виконанню державної програми.

Відповідно до вимог Кодексу ГРМ, у разі відмови від встановлення лічильників фахівці газової компанії зобов'язані скласти Акт про порушення. На підставі цього Акту розрахунки за спожитий газ будуть проводитися за граничними нормами споживання, які в середньому в 3 рази більше діючих норм, встановлених Кабінетом Міністрів України. За наявності газової плити та централізованого гарячого водопостачання гранична норма газоспоживання становить 9,8 куб. м на 1 людину на місяць, за відсутності гарячого водопостачання - 18,3 кубометри на 1 людину на місяць.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ПрАТ АТЕК: Відкритий лист до президента України Порошенка П.О.

РГК вдвічі збільшила кількість інноваційних Центрів обслуговування клієнтів

До уваги ЗМІ. Соціалістична партія України висуне єдиного кандидата на пост голови держави на з‘їзді, 20 січня

"Івано-Франківськгаз" направить 34 млн. грн. на ремонт та заміну газових мереж

Новий ресторан "Сушия" в Києві

На 40% зросла кількість клієнтів "Хмельницькгаз збуту", які користуються онлайн-сервісом "Особистий кабінет"

Користувачі "Ощад 24/7" можуть здійснювати платежі та перекази з карток будь-якого українського банку

Укргазбанк та НЕФКО запровадили нову кредитну програму для реалізації зелених проектів для бізнесу

В 2018 році "Чернігівгаз" безкоштовно повірив близько 30 тис лічильників

Юрій Деревянко стане героєм сьогоднішнього ток-шоу “Президент” з Ангеліною Пичик

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА