13:16 06.12.2018

Девелоперська компанія City One Development та університет Берклі, США домовились про партнерство

3 хв читати

28 листопада 2018 року в університеті Берклі, Каліфорнія, США, відбулась робоча зустріч команди української компанії City One Development, на чолі з президентом компанії Валерієм Кодецьким, з представниками Центру Будівництва міського простору університету Берклі (Сenter for the Built Environment University of California, Berkeley). 

Метою зустрічі було обговорення актуальних глобальних урбаністичних трендів та  партнерства компанії City One Development та університету Берклі у напрямку розвитку міського простору та застосування  останніх дослідницьких розробок та енергоефективних рішень у девелоперських проектах в Україні.

Куратор Центру (Сenter for the Built Environment University of California, Berkeley, далі  СBE) Девід Р. Лехрер та президент компанії City One Development Валерій Кодецький домовились про подальше партнерство та членство компанії Сity One Development в галузевому консорціумі СBE , учасниками якого  є такі провідні компанії як Google Inc , Rehau, Syska Hennessy Group, Genetech, Southern California Edison ,  Taylor Engineering, EHDD Architecture, P2S Engineering та багато ін., бізнес яких безпосередньо має відношення до галузі будівництва та девелопменту, або знаходиться в суміжних галузях: виробники обладнання та матеріалів, архітектори, інженери, генеральні підрядники, власники та менеджери будівель, фінансові, ІТ компанії, державні установи та комунальні підприємства.

City One Development – це перша девелоперська компанія з України , яка стане учасником консорціуму СBE Berkeley й матиме можливість долучатись до унікального світового досвіду та досліджень, які здійснюються на базі новітніх   розробок у сфері енергоефективних та «розумних»  рішень для галузі будівництва, з тим, щоб використовувати рекомендації безпосередньо у своїх проектах.

На запрошення CBE Berkley, компанія City One Development в квітні 2019 року візьме участь у щорічній конференції компаній-учасниць консорціуму CBE  та виступить з презентацією стратегії розвитку «розумних міст» та проектів, які мають потужний інвестиційний потенціал й вже зараз є ціллю для міжнародної інвестиційної спільноти.

В компанії впевнені, що таке партнерство  стане гарним стартом для реалізації проектів «міст майбутнього» в Україні, а нові проекти компанії  City One Development, за рахунок впровадження інноваційних рекомендацій від провідних компаній світу, стануть в один ряд з відомими девелоперськими проектами сучасності.

Інформаційна довідка

City One Development — девелоперьска компанія повного циклу, що реалізує вичерпаний комплекс послуг в області створення та розвитку об’єктів нерухомості. Свою діяльність на ринку країни команда компанії розпочала в 2006 році, а в 2010 р. була офіційно зареєстрована компанія під ім’ям City One Development. Сьогодні у компанії працюють понад 150 професіоналів та портфель проектів налічує понад 700 000 м2 вже реалізованого будівельного обсягу, а також 569 341 м2 нового будівництва, серед яких:

• Житловий квартал бізнес-класу «Новопечерські Липки».

Збудовано 488 000 м2; нове будівництво – 171 669 м2.

Статус в проекті: девелопер/співінвестор.

• Житловий комплекс преміум-класу «Бульвар Фонтанів».

Збудовано 132 000 м2; нове будівництво – 48 485 м2.

Статус в проекті: девелопер.

• Житловий комплекс комфорт-класу «Святобор».

Збудовано 12 000 м2; нове будівництво – 169 214 м2.

Статус в проекті: девелопер/ інвестоp.

• Інноваційний дошкільний освітній заклад повного дня «Академія щастя LeapKids».

Збудовано 3 458 м2.

Статус в проекті: девелопер/інвестор;

• Житловий комплекс Healthy City на вулиці Кудрі, 5.

Загальна площа забудови – 150 000 м2; на стадії проектування.

Статус в проекті: девелопер/інвестор;

• Готельно-торгівельний комплекс Arsenal Square з люкс-апартаментами на вулиці Мазепи, 1.

Загальна площа забудови 60 000 м2; на стадії проектування.

Статус в проекті: девелопер/співінвестор.

 

 

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Європейська Солідарність" засуджує спробу перекласти відповідальність за початок війни на сході з Росії на українських ветеранів АТО

Головна подія осені – перший український "Конопляний Ярмарок"

За рік збитки операторів ГРМ виросли на третину і досягнуть 20 млрд грн

Київська опера відкриває 38-ий сезон з новою назвою та ремонтом за 5,3 млн грн

Збитки АТ "Вінницягаз" зросли на 14 % та на кінець року сягнуть 350 млн грн.

В Кривому Розі 17 виробників тепла дотепер не мають постачальника газу на опалювальний сезон

В Україну приїде представник ОЕСР

У Торонто Фонд Ігоря Янковського і Держкіно провели 2-й Український діловий сніданок на кінофестивалі TIFF 2019

Українські банки увійшли в період яскравого зростання - Рейтингове агентство "Стандарт-Рейтинг"

На Волині 6 виробників тепла дотепер не мають постачальника газу на опалювальний сезон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА