15:31 06.12.2018

З початку року аварійники "Івано-Франківськгазу" опрацювали 19,7 тис. заявок

1 хв читати

За 11 місяців початку року на адресу аварійно-диспетчерської служби ПАТ "Івано-Франківськгаз" надійшло 19,7 тис. викликів різного рівня небезпеки. В середньому за добу екстрена служба відпрацьовує від 50 до 160 заявок, залежно від пори року.

Основними причинами звернень серед споживачів Прикарпаття є витоки газу, що становить майже 90% від усіх заявок. Решта викликів пов’язані  з механічними пошкодженнями та несправністю газових приладів і обладнання.

"Найбільше викликів надходить в опалювальний сезон. До прикладу, якщо в теплий період є близько 13 тис. заявок, то взимку їх кількість зростає на 28%.  Це зумовлено насамперед самовільним встановленням споживачами газових приладів для обігріву приміщень, втручанням в конструкцію системи газопостачання та газових приладів, а також їх неналежний технічний стан", - говорить головний інженер ПАТ "Івано-Франківськгаз" Андрій Витрикуш.

Весь автопарк АДС, а це 32 спецавтомобілі, оснащених GPS-моніторингом, що дозволило скоротити час приїзду АДС до місця виклику.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

На Івано-Франківщині борги за газ зросли у 3,5 рази

Благодійний фонд Лариси Ільєнко відзначив нагородою соціально-активну молодь

#звісноОщад. В Україні визначили лідера банківського ринку

Народний депутат Ігор Луценко й громадськість довели в суді, що Кабінет міністрів України не виконує Закони України про охорону пралісів

Балансоутримувачі Житомирщини наражають мешканців на небезпеку

"РІВНЕГАЗ ЗБУТ" на 64% зменшив ціну на газ для комерційних споживачів

На Івано-Франківщині більше 1 000 км розподільних газопроводів потребують заміни

В Чернівецькій області після монетизації зросла заборгованість за газ

Київcтар включив зв’язок 4G ще в 133 населених пунктах

Енергоефективність - найслабша сторона всіх проектів, які проходять будівельну експертизу, - віце-президент Академії будівництва України В.Лещинський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА