16:41 06.12.2018

Українські та міжнародні експерти з кібербезпеки зібралися у Києві

2 хв читати

Міжнародна фундація виборчих систем в Україні (IFES) за підтримки Європейського Союзу (ЄС) організувала конференцію з питань кібербезпеки та виборів в Україні. Більше 100 міжнародних та українських експертів та практиків зібралися у Києві, щоб поділитися міжнародним досвідом та передовою практикою у кібербезпеці у світлі значної загрози, яка стоїть перед виборами в Україні.

"Захист виборчої інфраструктури від кібератак – це проблема, що турбує всі органи адміністрування виборів", - заявила голова Центральної виборчої комісії (ЦВК) Тетяна Сліпачук. "Є дуже мало можливостей обміну кращими практиками в цій швидкозмінній галузі, особливо з такими видатними гостями та іноземними партнерами. Координація з такими організаціями, як IFES, та подібні заходи є необхідними для того, щоб ми робили все можливе задля захисту виборчого процесу в Україні".

Теми, що розглядалися на конференції, включають захист ІТ інфраструктури, охорону реєстрів виборців та систем управління результатами, реакцію на атаки на виборчий процес та поєднання кібербезпеки з необхідністю прозорості виборів. Панелі були структуровані таким чином, щоб заохочувати дискусії та міжнародний обмін досвідом.

"Ми у Сполучених Штатах добре розуміємо проблеми, з якими стикається Україна, тому що кібербезпека стала головним фокусом уряду США за останній рік", - зазначила під час привітального слова заступниця Голови Місії Посольства США в Україні Памела Тремонт. "Сьогоднішня конференція висвітлить найкращу міжнародну практику та як її можна застосувати для посилення кібербезпеки тут, в Україні".

Говорячи від імені ЄС, посол Естонії в Україні, Герт Антсу, додав: "Як продемонструвала ця конференція, міжнародна співпраця та обмін є критично важливими для постійної боротьби проти кіберзагроз на виборах. ЄС підтримуватиме Україну у цій сфері."

IFES тісно співпрацює з органами адміністрування виборів по всьому світу, щоб захистити виборчий процес та виборчі системи від кібератак. В Україні IFES співпрацює з ЦВК з питань аналізу ризиків у кібербезпеці, тренінгів, кризових моделювань та технічної експертизи.

Цей захід був організований за підтримки ЄС, Агентства США з міжнародного розвитку та британської допомоги від уряду Великої Британії.

Контакти для додаткової інформації: secureelectionsua@ifesukraine.org

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Олексій Савченко: У створюваному перспективному плані розвитку Миколаївщини передбачено продовження модернізації закладів освіти

За позовом Сергія Ларіна суд заборонив Мінюсту здійснювати реєстраційні дії щодо Оппоблоку

Банківський сектор увійшов у фазу впевненого зростання

Набридло дивитися політичні ток-шоу, де всі просто кричать? Дивіться на “НАШому” вечірнє ток-шоу “Події дня з Тиграном Мартиросяном”!

513 споживачів газу на Закарпатті отримають квитанції за обґрунтованими нормами

Для споживачів газу в Запорізькій області з 1 листопада діють обгрунтовані норми

Верховний суд скасував занижені норми споживання природного газу для домоволодінь без лічильників - ПАТ "Дніпрогаз"

Для клієнтів "Хмельницькгазу"  без лічильників знову діють обгрунтовані норми споживання газу

Аварійно диспетчерська служба "Харківміськгазу" за 11 місяців прийняла більше 50 тис. викликів

Мешканцям Харківської області обліковуватимуть газ за новими нормами споживання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА