18:12 07.12.2018

Сергія Капліна висунули в президенти на з’їзді Партії європейських соціалістів у Лісабоні

2 хв читати

Українська Соціал-демократична партія бере участь в 11-му з’їзді Партії європейських соціалістів, що відбувається в Португалії. ПЕС – об’єднання всіх соціалістичних і соціал-демократичних партій Європи. СДП – єдина політсила з України, яку запросили на глобальне зібрання лівих.

У з’їзді ПЕС беруть участь Верховний представник ЄС з питань закордонних справ Федеріка Могеріні, Прем’єр-міністри Іспанії, Португалії та Мальти, лідер британських лейбористів Джеремі Корбін.

На з’їзді українські соціал-демократи провели консультації з колегами з ПЕС, а також презентували свою програму та представили лідерів. За участі європейських соціалістів провели засідання політради СДП та висунули кандидата в Президенти України. Ліві Європи гідно оцінили план українських соціал-демократів та їх вибір і  підтримали кандидатуру Сергія Капліна.

"На з’їзді Партії європейських соціалістів великий інтерес до України і її майбутнього. Я гордий тим, що СДП – єдина українська ліва партія, яку запросили на таке історичне зібрання. Дуже почесно, що світові лідери тут підтримали політраду Соціал-демократичної партії і поклали на мене важливу місію йти в Президенти , щоб будувати в Україні успішну соціал-демократію європейського зразка. А це – гідні зарплати і пенсії, робочі місця та соціальна справедливість. Дякую керівникам держав Європи та функціонерам ЄС за настанови і побажання перемоги. Далі ми чекаємо колег з ПЕС на нашому Форумі в Україні, де ми затвердимо це рішення", - заявив Сергій Каплін.

Європейські соціалісти теж готуються до виборів – ПЕС на з’їзді висуває спільного кандидата у Президенти Європарламенту Франса Тіммерманса.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Олексій Савченко: У створюваному перспективному плані розвитку Миколаївщини передбачено продовження модернізації закладів освіти

За позовом Сергія Ларіна суд заборонив Мінюсту здійснювати реєстраційні дії щодо Оппоблоку

Банківський сектор увійшов у фазу впевненого зростання

Набридло дивитися політичні ток-шоу, де всі просто кричать? Дивіться на “НАШому” вечірнє ток-шоу “Події дня з Тиграном Мартиросяном”!

513 споживачів газу на Закарпатті отримають квитанції за обґрунтованими нормами

Для споживачів газу в Запорізькій області з 1 листопада діють обгрунтовані норми

Верховний суд скасував занижені норми споживання природного газу для домоволодінь без лічильників - ПАТ "Дніпрогаз"

Для клієнтів "Хмельницькгазу"  без лічильників знову діють обгрунтовані норми споживання газу

Аварійно диспетчерська служба "Харківміськгазу" за 11 місяців прийняла більше 50 тис. викликів

Мешканцям Харківської області обліковуватимуть газ за новими нормами споживання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА