14:25 11.01.2019

Обсяги розподіленого газу на Вінниччині у 2018 році зменшились на 5%

2 хв читати

У 2018 році обсяги розподілу природного газу ПАТ "Вінницягаз" склали майже 782 млн м куб. Порівняно з 2017 роком обсяги споживання блакитного палива на Вінниччині зменшились на 5 %.

Обсяги споживання газу населенням впали на 7%, промисловими споживачами на 9%, бюджетними організаціями - на 3%. Водночас, зросло споживання газу виробниками теплової енергії на 8,1 млн м куб., або 6 %. Релігійні організації спожили 505 тис. м куб газу, що на 12 % більше, ніж 2017 року.   

Найбільша частка споживання газу в регіоні припадає на населення. Загалом ПАТ "Вінницягаз" побутовим споживачам доставлено 470,2 млн куб. м блакитного палива, що становить 60 %. Промислові споживачі використали 165,8 млн куб. м або 21 %, ТКЕ – понад 129 млн куб. м (16,5 %), бюджетні установи та організації – 16,3 млн куб. м (2 %), релігійні організації – 0,5 млн куб. м (менше 1 %).

"Впродовж 2018 року заборгованість споживачів за послуги з розподілу природного газу суттєво скоротилась, а промислових споживачів – зросла. 98,8% боргу припадає на підприємства ТКЕ. Решту боргують бюджетні організації", - говорить комерційний директор компанії Володимир Антошко.

Зменшення об’ємів розподілу природного газу пов’язане, як з погодними факторами, так із його здорожчанням. При цьому зменшується й  тарифна виручка ПАТ "Вінницягаз", яка формує ресурс для забезпечення операційних та інвестиційних потреб.

Тариф, затверджений ще у 2016 році, не дозволяє в повній мірі виконувати ліцензовану діяльність оператору ГРМ і тягне за собою накопичення боргів перед іншими учасниками газового ринку.

Основною сферою діяльності ПАТ "Вінницягаз" є розподіл природного газу. На сьогодні рівень газифікації Вінниччини становить 54 %. Природний газ отримують 450 тис. сімей і майже 4,8 тис. підприємств, установ і організацій. Обсяги розподілу становлять  781 978, 504 тис. кубометрів природного газу на рік. ПАТ "Вінницягаз" входить до реєстру великих платників податку у Вінницькій області. У 2018 році до бюджетів різних рівнів компанією було сплачено понад 73 мільйони гривень.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

156 тис. клієнтів «Сумигаз Збут» отримають монетизовану субсидію та мають самостійно оплатити за спожитий газ

У Києві з’явився шоурум "ремонту квартир"

Близько 147 тис. клієнтів "Чернігівгаз Збуту" отримають монетизовану субсидію та мають самостійно оплатити за спожитий газ

Форум "Трансфертне ціноутворення. BEPS. Виклики та можливості" - як бізнесу виграти від нових правил міжнародної прозорості?

Київводоканал занепокоєний ситуацією, що склалася у зв`язку з засміченням магістрального каналу Бортницької станції аерації

Майже 23 % клієнтів "Чернівцігаз Збуту" отримають монетизовану субсидію

Тариф ПАТ "Дніпропетровськгаз" на розподіл газу є планово збитковим

Правоохоронні органи незаконно чинять тиск на громадську організацію "Нікпокерспорт"

Запорізький прокурор Роман Мазурик разом з громадськими активістами вимагає справжньої реформи прокуратури

Віце-президент АБУ В.Лещинський: Керівники міст і районів повинні вимагати від проектантів виконання нових ДБН по інклюзивності будівель і споруд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА