11:48 19.02.2019

Борг клієнтів "Миколаївгаз Збуту" виріс в 1,8 рази

2 хв читати

Збільшення неплатежів за газ пов'язано зі скороченням числа субсідіантів і подорожчанням газу.

На початок 2019 року борги за газ споживачів Миколаївської області зросли до 577 млн гривень. З початку 2018 року заборгованість збільшилася на 254 млн гривень. Пов'язано це з тим, що з 1 жовтня 2018 року змінилися правила призначення субсидій, після чого серед клієнтів "Миколаївгаз Збут" на 67% зменшилася кількість субсідіантов.

За словами директора ТОВ "Миколаївгаз Збут" Наталії Левченко, це співпало з підвищенням вартості природного газу, який на початку опалювального сезону подорожчав на 24%.

"В цей же час доходи населення зросли не суттєво , що і призвело до збільшення поточної заборгованості побутових споживачів", - говорить Наталія Левченко.

У компанії сподіваються, що зміни в законодавстві щодо призначення субсидій, а саме - монетизація субсидій, позитивним чином вплинуть на платоспроможність споживачів газу.

"У споживачів з'явиться стимул контролювати своєчасність і повноту оплати за комунальні послуги, а також вплине на бажання економити енергоресурс", - зазначає Наталія Левченко.

За більш детальною інформацією про особливості призначення субсидій та умови монетизації необхідно звертатися в органи соціального захисту населення (УСЗН) за місцем проживання.

ТОВ "Миколаївгаз Збут" здійснює поставки природного газу більше 350 тис. побутових споживачів Миколаївської області.

Довідка про компанію:

ТОВ "Миколаївгаз Збут"  - постачальник природного газу за регульованим тарифом на території Миколаївської області. Річний обсяг поставки природного газу компанією становить близько 354 млн. куб. м газу.

ТОВ "Миколаївгаз Збут"  забезпечує природним газом 8 міст, 14 селищ міського типу та 313 сіл області. Клієнтами компанії є понад 347 тис. домоволодінь Миколаївської області, а також 3 тис. підприємств, установ і організацій, найбільші з яких: ТОВ "НІБУЛОН", ТОВ "Юнітранс", ПАТ "ЧСЗ" і багато інших.

За рік підприємство перераховує до бюджетів різних рівнів близько 13,5 млн. гривень податків.

 

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА