12:39 19.02.2019

Укргазбанк першим серед державних банків впроваджує послугу "Експрес-гарантії"

2 хв читати

Відтепер Укргазбанк першим серед державних банків надаватиме можливість спрощеного та пришвидшеного отримання банківських гарантій клієнтам малого та середнього бізнесу, що беруть участь у відкритих тендерних чи конкурсних торгах системи "Prozorro". Інформацію оприлюднила на сайті прес-служба Укргазбанку. Так, якщо раніше на оформлення такої гарантії потребувало 3-5 днів, віднині жодних довготривалих перевірок – менеджер МСБ повідомить клієнтові рішення усього за 4 години після звернення. Термін видачі гарантії – 1 день. Забезпечення для цього не вимагається.

За повідомленням прес-служби Укргазбанку, процес оформлення експрес-гарантій було скорочено шляхом спрощення процедури перевірки клієнта, який тепер зможе самостійно заповнити документи онлайн разом зі співробітником банку.

Крім того, додатково пришвидшити процедуру може й сам клієнт. Для цього на сайті Укргазбанку в електронному форматі розміщений публічний договір, який можна завчасно заповнити, роздрукувати та надати менеджерові вже у відділенні банку. Гарантії Банк надає як у електронному вигляді з ЕЦП, так і у паперовому, залежно від вимог документації торгів.

На здійснення однієї операції передбачений ліміт на суму до 50 тис грн. Одночасно діяти можуть операції не більше, ніж на 300 тис грн.

Сьогодні згідно з українським законодавством для участі у державних тендерних торгах відповідно до умов тендерної документації необхідно обов’язково мати гарантію від банку, проте деякі організатори торгів вимагають гарантію саме від банку, мажоритарним акціонером якого є держава Україна (понад 75% капіталу).

Укргазбанк наразі перший та єдиний державний банк, що впроваджує послугу експрес-гарантії без забезпечення, - зазначено на сайті банку. Така взаємодія дозволить Укргазбанку, з одного боку, заохочувати компанії до участі у тендерних торгах, з іншого – збільшити власну клієнтську базу сегменту МСБ.  Адже Укргазбанк постійно вдосконалює та працює над новими заходами щодо стимулювання ефективності малого та середнього бізнесу та надання йому більшої свободи та можливостей.

Майже за 3 роки активної роботи Укргазбанк неодноразово визнавався кращим у роботі з малим та середнім бізнесом, розробляв унікальні програми та продукти. Сьогодні Банк співпрацює з провідними світовими організаціями, зокрема, з Міжнародною фінансовою корпорацією у рамках проекту "Стати лідером у сфері банківських послуг для МСБ".

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Найбільша IT-конференція Східної Європи – iForum – відбудеться 23 травня 2019 року в Києві

Майже 38 тисяч клієнтів “Закарпатгаз Збут” отримають монетизовану субсидію

"Житомиргаз Збут": рахунки за спожитий в лютому газ не містять субсидії і підлягають оплаті в повному обсязі

Як заощадити 100 000 гривень на покупці квартири

21 березня в Україні стартує акція Держлісагентства "Майбутнє лісу у твоїх руках"

Не одним лише 4G: мережа 3G Київстар стала доступна в 10 тисячах населених пунктів

"Рівнегаз Збут": через монетизацію рахунки за спожитий у лютому газ не містять субсидії тому підлягають оплаті в повному обсязі

Тариф ПАТ "Івано-Франківськгаз" на розподіл газу є планово збитковим

Горіхова конференція "Від землі – до готового продукту" збере експертів галузі в Черкасах 21 березня

Тариф "Львівгазу" на розподіл газу є планово збитковим

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА