11:34 15.03.2019

На Рівненщині кількість виявлених крадіжок газу збільшилась на чверть

2 хв читати

Фахівцями ПАТ "Рівнегаз" за минулий 2018 рік було виявлено 55 випадків несанкціонованого відбору природного газу споживачами. Сума заподіяних збитків збільшилась більше, ніж на чверть, у порівнянні із 2017 роком.

19 випадків крадіжок газу пов’язані з втручанням в роботу газових лічильників.  В результаті безоблікового споживання енергоресурсу збитки становлять майже 241тис. грн. Ще понад 308 тис. грн. сягнула завдана шкода внаслідок 5 незаконних врізок в систему газопостачання.

Решта порушень виявлені при відборі газу комунально-побутовими та промисловими підприємствами. Нараховані збитки відшкодовуються недобросовісними споживачами.

 "У випадку виявлення крадіжки газу споживач-порушник має сплатити за невраховані обсяги в розмірі граничних норм споживання, що в рази перевищує вартість санкціонованого відбору. Крім того, залежно від характеру порушення, зловмиснику доведеться сплатити за припинення та відновлення газопостачання, оплатити вартість пошкодження лічильника чи газопроводу" - пояснює комерційний директор ПАТ "Рівнегаз" Віктор Осницький.

Фахівці компанії відслідковують сторонні втручання в роботу газорозподільних мереж за допомогою спеціального сучасного обладнання. Це дозволяє швидше та ефективніше знаходити місця втрат.

Крім того, незаконні врізки несуть небезпеку як для порушника, так і для його оточення, адже супроводжуються витоками газу. Це загроза вибухів, пожеж, удушшя. Фатальні наслідки при незаконному втручанні в газопровід - не рідкість.

Аби убезпечити себе та близьких, повідомити про факти незаконного споживання природного газу можна на номер 104.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

За півроку "Івано-Франківськгаз Збут" зменшив ціну на газ на понад 40%

За 2018 рік аварійно-диспетчерська служба АТ "Криворіжгаз" опрацювала понад 13 тис. заявок від споживачів

"Мегабанк" отримав інвестиції з Європи

Життя по хвилинах: що потрібно знати про запальні захворюваннях кишечника?

28-29 травня в Києві відбудеться VIІІ Міжнародна конференція "UKRCEMFOR 2019". Цементна промисловість. Найкращі практики. Перспективи розвитку

Життя по хвилинах: що потрібно знати про запальні захворюваннях кишечника?

Олег Падалка: “Треба виключити можливість монополізації Міністерством юстиції ринку аукціонів з продажу майна банкрутів”

Паралімпійцю Олексію Денисюку за кошти обласного бюджету придбано пневматичний пістолет моделі STEYREVO-10

На Вінниччині триває оновлення автопарку дитячо-юнацьких спортивних шкіл: трьом ДЮСШ вручено п’ять сучасних мікроавтобусів

Клієнти "Львівгаз збуту" вдвічі більше платять за газ онлайн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА