11:34 15.03.2019

На Рівненщині кількість виявлених крадіжок газу збільшилась на чверть

2 хв читати

Фахівцями ПАТ "Рівнегаз" за минулий 2018 рік було виявлено 55 випадків несанкціонованого відбору природного газу споживачами. Сума заподіяних збитків збільшилась більше, ніж на чверть, у порівнянні із 2017 роком.

19 випадків крадіжок газу пов’язані з втручанням в роботу газових лічильників.  В результаті безоблікового споживання енергоресурсу збитки становлять майже 241тис. грн. Ще понад 308 тис. грн. сягнула завдана шкода внаслідок 5 незаконних врізок в систему газопостачання.

Решта порушень виявлені при відборі газу комунально-побутовими та промисловими підприємствами. Нараховані збитки відшкодовуються недобросовісними споживачами.

 "У випадку виявлення крадіжки газу споживач-порушник має сплатити за невраховані обсяги в розмірі граничних норм споживання, що в рази перевищує вартість санкціонованого відбору. Крім того, залежно від характеру порушення, зловмиснику доведеться сплатити за припинення та відновлення газопостачання, оплатити вартість пошкодження лічильника чи газопроводу" - пояснює комерційний директор ПАТ "Рівнегаз" Віктор Осницький.

Фахівці компанії відслідковують сторонні втручання в роботу газорозподільних мереж за допомогою спеціального сучасного обладнання. Це дозволяє швидше та ефективніше знаходити місця втрат.

Крім того, незаконні врізки несуть небезпеку як для порушника, так і для його оточення, адже супроводжуються витоками газу. Це загроза вибухів, пожеж, удушшя. Фатальні наслідки при незаконному втручанні в газопровід - не рідкість.

Аби убезпечити себе та близьких, повідомити про факти незаконного споживання природного газу можна на номер 104.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У 2018 році "Волиньгаз" безоплатно повірив 19 тис. побутових лічильників газу

Кардинальні зміни в рейтингах президентської кампанії-2019 – четвірка лідерів В.Зеленський, Ю.Тимошенко, П.Порошенко і А.Гриценко - центром соціального інжинірингу "РАНД"

Міжнародна громадськість просить Президента України підписати Укази про розширення трьох карпатських нацпарків і не допустити руйнування об’єкту Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

ПАТ "Криворіжгаз" в 2019 році отримає 139 млн збитків на ВТВ

МЕГАБАНК оприлюднив свою позицію відносно публікації НБУ від 14.03.2019р.

Одеський Припортовий або інсинуації в Укртрасгазі

"Енергоатом": Перші контейнери із відпрацьованим ядерним паливом розмістять в ЦСВЯП навесні 2020 року

За тиждень 200 родин залучили 8 млн грн на енергоефективні заходи від державного Укргазбанку

Ми маємо вивести питання безбар’єрності до рівня європейських країн - голова Миколаївської ОДА О.Савченко

Порошенкові вдалося позбутися енергетичної залежності України від РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА