11:37 15.03.2019

У рахунках за газ ТОВ "Миколаївгаз Збут" інформує про структуру ціни газу

2 хв читати

В лютневих рахунках за газ клієнти ТОВ "Миколаївгаз Збут" отримують додаткову інформацію.

Відтепер нарахована сума сплати за спожитий газ подана у таблиці. В ній позначено, як сплачені споживачем кошти розподіляються  між  учасниками газового ринку. Таким чином миколаївці отримали доступні та прозорі дані про розподіл їхніх платежів за газ.

У рахунках за газ, використаний в лютому, споживачі Миколаївської області можуть побачити, як розподіляються їхні кошти між усіма компаніями, що забезпечують газопостачання.

Так, основна доля платежу, а це близько 90%, поступає на рахунки групи "Нафтогаз". 

Залишок у розмірі близько 10% розподіляється між Оператором ГРМ та Постачальником. При цьому лише 2,2%, а це приблизно 19 коп. з куб. м  реалізованого населенню газу, іде на рахунок газопостачальної компанії ТОВ "Миколаївгаз Збут".

"Що стосується розгорнутої  інформації, яка зазначена в рахунках, то слід зауважити, що для відображення реальної заборгованості за спожитий природний газ усім побутовим споживачам необхідно своєчасно, до 5 числа місяця, передавати свої фактичні показання Оператору ГРМ. Крім того, з лютого 2019 року змінився механізм отримання субсидій, які на сьогоднішній день, у більшості випадків, перераховуються безпосередньо споживачам у готівковій формі. З метою уникнення непорозумінь та можливого відключення від газопостачання за заборгованість, а також призупинення нарахування субсидії, всім отримувачам такої допомоги радимо своєчасно та в повному обсязі оплачувати виставлені рахунки", - говорить директор ТОВ "Миколаївгаз Збут" Наталія Левченко

Новий формат платіжок за газ містить не лише нарахування спожитого газу, а й іншу корисну інформацію щодо особового рахунку споживача. Зокрема, обсяг спожитого газу в енергетичних одиницях, довідку про сервіси для дистанційної взаємодії з фахівцями компанії тощо.

Довідка про компанію:

ТОВ "Миколаївгаз Збут"  - постачальник природного газу за регульованим тарифом на території Миколаївської області. Річний обсяг поставки природного газу компанією становить близько 354 млн. куб. м газу.

ТОВ "Миколаївгаз Збут"  забезпечує природним газом 8 міст, 14 селищ міського типу та 313 сіл області. Клієнтами компанії є понад 347 тис. домоволодінь Миколаївської області, а також 3 тис. підприємств, установ і організацій, найбільші з яких: ТОВ "НІБУЛОН", ТОВ "Юнітранс", ПАТ "ЧСЗ" і багато інших.

За рік підприємство перераховує до бюджетів різних рівнів близько 13,5 млн. гривень податків.

 

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

За півроку "Івано-Франківськгаз Збут" зменшив ціну на газ на понад 40%

За 2018 рік аварійно-диспетчерська служба АТ "Криворіжгаз" опрацювала понад 13 тис. заявок від споживачів

"Мегабанк" отримав інвестиції з Європи

Життя по хвилинах: що потрібно знати про запальні захворюваннях кишечника?

28-29 травня в Києві відбудеться VIІІ Міжнародна конференція "UKRCEMFOR 2019". Цементна промисловість. Найкращі практики. Перспективи розвитку

Життя по хвилинах: що потрібно знати про запальні захворюваннях кишечника?

Олег Падалка: “Треба виключити можливість монополізації Міністерством юстиції ринку аукціонів з продажу майна банкрутів”

Паралімпійцю Олексію Денисюку за кошти обласного бюджету придбано пневматичний пістолет моделі STEYREVO-10

На Вінниччині триває оновлення автопарку дитячо-юнацьких спортивних шкіл: трьом ДЮСШ вручено п’ять сучасних мікроавтобусів

Клієнти "Львівгаз збуту" вдвічі більше платять за газ онлайн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА