11:37 15.03.2019

У рахунках за газ ТОВ "Миколаївгаз Збут" інформує про структуру ціни газу

2 хв читати

В лютневих рахунках за газ клієнти ТОВ "Миколаївгаз Збут" отримують додаткову інформацію.

Відтепер нарахована сума сплати за спожитий газ подана у таблиці. В ній позначено, як сплачені споживачем кошти розподіляються  між  учасниками газового ринку. Таким чином миколаївці отримали доступні та прозорі дані про розподіл їхніх платежів за газ.

У рахунках за газ, використаний в лютому, споживачі Миколаївської області можуть побачити, як розподіляються їхні кошти між усіма компаніями, що забезпечують газопостачання.

Так, основна доля платежу, а це близько 90%, поступає на рахунки групи "Нафтогаз". 

Залишок у розмірі близько 10% розподіляється між Оператором ГРМ та Постачальником. При цьому лише 2,2%, а це приблизно 19 коп. з куб. м  реалізованого населенню газу, іде на рахунок газопостачальної компанії ТОВ "Миколаївгаз Збут".

"Що стосується розгорнутої  інформації, яка зазначена в рахунках, то слід зауважити, що для відображення реальної заборгованості за спожитий природний газ усім побутовим споживачам необхідно своєчасно, до 5 числа місяця, передавати свої фактичні показання Оператору ГРМ. Крім того, з лютого 2019 року змінився механізм отримання субсидій, які на сьогоднішній день, у більшості випадків, перераховуються безпосередньо споживачам у готівковій формі. З метою уникнення непорозумінь та можливого відключення від газопостачання за заборгованість, а також призупинення нарахування субсидії, всім отримувачам такої допомоги радимо своєчасно та в повному обсязі оплачувати виставлені рахунки", - говорить директор ТОВ "Миколаївгаз Збут" Наталія Левченко

Новий формат платіжок за газ містить не лише нарахування спожитого газу, а й іншу корисну інформацію щодо особового рахунку споживача. Зокрема, обсяг спожитого газу в енергетичних одиницях, довідку про сервіси для дистанційної взаємодії з фахівцями компанії тощо.

Довідка про компанію:

ТОВ "Миколаївгаз Збут"  - постачальник природного газу за регульованим тарифом на території Миколаївської області. Річний обсяг поставки природного газу компанією становить близько 354 млн. куб. м газу.

ТОВ "Миколаївгаз Збут"  забезпечує природним газом 8 міст, 14 селищ міського типу та 313 сіл області. Клієнтами компанії є понад 347 тис. домоволодінь Миколаївської області, а також 3 тис. підприємств, установ і організацій, найбільші з яких: ТОВ "НІБУЛОН", ТОВ "Юнітранс", ПАТ "ЧСЗ" і багато інших.

За рік підприємство перераховує до бюджетів різних рівнів близько 13,5 млн. гривень податків.

 

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У 2018 році "Волиньгаз" безоплатно повірив 19 тис. побутових лічильників газу

Кардинальні зміни в рейтингах президентської кампанії-2019 – четвірка лідерів В.Зеленський, Ю.Тимошенко, П.Порошенко і А.Гриценко - центром соціального інжинірингу "РАНД"

Міжнародна громадськість просить Президента України підписати Укази про розширення трьох карпатських нацпарків і не допустити руйнування об’єкту Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

ПАТ "Криворіжгаз" в 2019 році отримає 139 млн збитків на ВТВ

МЕГАБАНК оприлюднив свою позицію відносно публікації НБУ від 14.03.2019р.

Одеський Припортовий або інсинуації в Укртрасгазі

"Енергоатом": Перші контейнери із відпрацьованим ядерним паливом розмістять в ЦСВЯП навесні 2020 року

За тиждень 200 родин залучили 8 млн грн на енергоефективні заходи від державного Укргазбанку

Ми маємо вивести питання безбар’єрності до рівня європейських країн - голова Миколаївської ОДА О.Савченко

Порошенкові вдалося позбутися енергетичної залежності України від РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА