15:38 19.04.2019

Бюджетні установи Вінниччини накопичують борги за газ

1 хв читати

Бюджетні організації  боргують "Вінницягаз Збуту" понад 2 млн грн. В той же час інші комерційні клієнти компанії станом  на середину квітня заборгованості за газ не мають. 

ТОВ "Вінницягаз Збут" постачає блакитне паливо 2,7 тис. промислових підприємств регіону та 518 бюджетним організаціям.

Промислові споживачі за перший квартал 2019 року використали понад 3,5 млн. м куб. газу. При цьому забезпечили дисципліну в розрахунках. По закінченню опалювального сезону поточного року заборгованість за спожитий природний газ у даної категорії споживачів відсутня.

Інша справа зі споживачами бюджетної сфери. Бюджетні установи та організації розраховуються за газ із затримками. При споживанні за перші три місяці поточного року природного газу в обсязі 3,63 млн м куб. на середину квітня бюджетна сфера боргує підприємству трохи більше 2 млн грн.

"Основна причина затримки платежів - це досить тривала процедура тендерних закупівель та укладення договорів. У зв’язку з цим ТОВ "Вінницягаз Збут" очікує погашення боргу до кінця квітня." - пояснює директор компанії Василь Сопільник.

Порівняно з побутовими споживачами промислові підприємства та бюджетні організації – більш дисципліновані у питаннях сплати за спожитий газ. "Вінницягаз Збут" сподівається на покращення стану розрахунків із закінченням опалювального періоду та сезонним зменшенням споживання газу.

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА