08:05 23.04.2019

ПАТ "Дніпропетровськгаз" завершило 2018 рік зі збитком у 697 млн грн

2 хв читати

11 квітня 2019 року в ПАТ "Дніпропетровськгаз" пройшли чергові Загальні збори акціонерів. Розглянувши основні показники роботи підприємства за минулий рік, акціонери затвердили річний звіт і баланс, та напрямки розвитку компанії на 2019 рік.

Якщо у 2017 році збитки компанії становили 211 млн гривень, то за результатами 2018 року збитки за надання послуг з розподілу блакитного палива сягнули 697 млн гривень. Основним джерелом збитків для компанії є виробничо-технологічні втрати (ВТВ).

План розвитку газорозподільної системи ПАТ "Дніпропетровськгаз" у 2018 році був спрямований на подолання темпів старіння газорозподільної системи Дніпропетровщини, що дозволяє гарантувати надійність і безпеку її експлуатації. Протягом року були виконані роботи по заміні 2,99 км газопроводів на суму 0,8 млн. грн., реконструкція 26 ГРП на суму 3,84 млн. грн., заміна 40 ШРП на суму 4,0 млн. грн., капітальний ремонт та реконструкція 64 споруд ЕХЗ на суму 3,6 млн. грн.

"Незважаючи на складну фінансову ситуацію впродовж 2018 року, ПАТ "Дніпропетровськгаз" продовжує забезпечувати стабільне та безпечне газопостачання.  У 2019 підприємство і надалі планує виконання плану розвитку газорозподільної системи регіону, здійснення регламентних робіт на газопроводах", - говорить технічний директор ПАТ "Дніпропетровськгаз" Сергій Бачурін.

Черговим етапом реалізації комплексної стратегії переходу до європейських стандартів клієнтського сервісу газової галузі Дніпропетровщини стало відкриття чотирьох  центрів обслуговування клієнтів, три з яких відкриті у 2018 році. У поточному році компанія планує відкриття аналогічних центрів в інших населених пунктах регіону.

У 2019 році ПАТ "Дніпропетровськгаз" виконає всі заходи, необхідні для безперебійного проходження опалювального періоду 2019-2020 років.

Довідка: Основною сферою діяльності ПАТ "Дніпропетровськгаз" є розподіл природного газу споживачам Дніпропетровської області. На сьогодні рівень газифікації регіону становить 89%. Природний газ отримують більш ніж 600 тисяч сімей та 2,3 тис. підприємств, установ і організацій. Компанія посідає друге місце з розподілу природного газу серед підприємств нафтогазової галузі України. Обсяги розподілу складають близько 1,7 мільярдів кубометрів газу на рік. ПАТ "Дніпропетровськгаз" - одне з найбільших платників податків у Дніпропетровській області. Щорічно до бюджетів усіх рівнів компанія перераховує більше 200 мільйонів гривень податків і зборів.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Спостерігачі на 132 округу повідомляють про зіпсовані бюлетені штампом “вибув”

Абоненти Київстар визначили найпопулярніших виконавців на Atlas Weekend 2019

22-25 серпня в Одесі відбудеться міжнародний чемпіонат зі сквошу "Zenit Black Sea Open 2019"

На Вінниччини через борги припинена подача газу для 15 тисяч споживачів

Результати реконструкції Центрального мосту в Дніпрі можуть бути сфальсифіковані – громадські активісти

Бюджетні установи заборгували "ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТу" майже 4 млн гривень

8 законопроектів за 100 годин – Юлія Тимошенко презентувала план для коаліції дій

"МЕГАБАНК" уклав угоду з американською корпорацією OPIC

Електоральні очікування українців від позачергових виборів до Верховної Ради України у 2019 р. (липень 2019)

"Фармак" не відстає від світових трендів у сфері ділового туризму, як способу підвищення кваліфікації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА