12:55 24.04.2019

ПАТ "Чернівцігаз": обсяги споживання газу в і кварталі 2019 році зменшились на 34,5%

2 хв читати

Загальний обсяг споживання газу в Чернівецькій області за 1 квартал 2019 року склав 139 млн куб. м, що на 34,5% менше, ніж у 2018 році. В результаті чого, ПАТ "Чернівцігаз" недоотримало близько 41 млн грн запланованої тарифної виручки, яка є єдиним джерелом фінансування робіт з обслуговування та модернізації газових мереж.

Споживання блакитного палива скоротилося серед більшості категорій споживачів. Бюджетна сфера використала менше газу на 0,5 млн куб. м (7,7%), промисловість - на 0,6 млн куб. м (10,6%), населення - на 43,2 млн куб. м (42,5%), а теплопостачальні підприємства - на 3 млн куб. м (15%).

"Якщо обсяги газу падають, відповідно зменшується кількість коштів, які компанія планувала направити на заміну газових мереж та індивідуальних лічильників. Оскільки за розподіл 1 кубометра газу наша компанія отримує всього 0,72 грн. із загальної вартості, таке різке падіння споживання суттєво впливає на фінансовий стан компанії", - зазначив Голова Правління ПАТ "Чернівцігаз" Віктор Горда.

Падіння обсягів розподілу газу позначається на фінансовому стані ПАТ "Чернівцігаз" і спроможності компанії реалізовувати заходи передбачені інвестиційною програмою. Ситуацію з падінням обсягів ускладнюють ще й борги за розподілений природний газ. Станом на 01.04.2019 року заборгованість бюджетних організацій складає 333,3 тис. грн, промислова сфера боргує 151,5 тис. грн. Найбільша заборгованість у МКП "Чернівцітеплокомуненерго" - 9,2 млн грн.

Кошти, що надходять від клієнтів за розподіл газу - це єдине джерело фінансування всіх робіт з утримання газотранспортної системи, ремонту та обслуговування газових мереж, роботи аварійно-диспетчерської служби.

ДОВІДКА

ПАТ "Чернівцігаз" єдина на території Чернівецької області компанія-ліцензіат з розподілу природного газу. Компанія експлуатує 8 788 км. газопроводів. У 2018 році підприємство протранспортувало близько 367,5 млн. м. куб. природного газу. Клієнтами компанії є понад 230 тисяч сімей Чернівецької області та більше 3 тисяч підприємств, установ і організацій. ПАТ "Чернівцігаз" є одним з найбільших роботодавців Чернівецької області. Штат компанії становить близько 1200 осіб. Підприємство входить до трійки найбільших платників податків регіону.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Мегабанк" залучив 5 мільйонів євро іноземного фінансування для МСБ

У травні ціна газу для мешканців Чернігівщини знизиться на 24 копійки

На Львівщині 1,7% від усіх споживачів газу уклали договори на техобслуговування внутрішньобудинкових мереж

За перший квартал 2019 року об’єми споживання газу зменшилися майже на 26%

Інавгурація Президента України Володимира Зеленського на YouTub - каналі "НАШ.Максі-ТВ"

За півроку "Івано-Франківськгаз Збут" зменшив ціну на газ на понад 40%

За 2018 рік аварійно-диспетчерська служба АТ "Криворіжгаз" опрацювала понад 13 тис. заявок від споживачів

"Мегабанк" отримав інвестиції з Європи

Життя по хвилинах: що потрібно знати про запальні захворюваннях кишечника?

28-29 травня в Києві відбудеться VIІІ Міжнародна конференція "UKRCEMFOR 2019". Цементна промисловість. Найкращі практики. Перспективи розвитку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА