12:55 24.04.2019

ПАТ "Чернівцігаз": обсяги споживання газу в і кварталі 2019 році зменшились на 34,5%

2 хв читати

Загальний обсяг споживання газу в Чернівецькій області за 1 квартал 2019 року склав 139 млн куб. м, що на 34,5% менше, ніж у 2018 році. В результаті чого, ПАТ "Чернівцігаз" недоотримало близько 41 млн грн запланованої тарифної виручки, яка є єдиним джерелом фінансування робіт з обслуговування та модернізації газових мереж.

Споживання блакитного палива скоротилося серед більшості категорій споживачів. Бюджетна сфера використала менше газу на 0,5 млн куб. м (7,7%), промисловість - на 0,6 млн куб. м (10,6%), населення - на 43,2 млн куб. м (42,5%), а теплопостачальні підприємства - на 3 млн куб. м (15%).

"Якщо обсяги газу падають, відповідно зменшується кількість коштів, які компанія планувала направити на заміну газових мереж та індивідуальних лічильників. Оскільки за розподіл 1 кубометра газу наша компанія отримує всього 0,72 грн. із загальної вартості, таке різке падіння споживання суттєво впливає на фінансовий стан компанії", - зазначив Голова Правління ПАТ "Чернівцігаз" Віктор Горда.

Падіння обсягів розподілу газу позначається на фінансовому стані ПАТ "Чернівцігаз" і спроможності компанії реалізовувати заходи передбачені інвестиційною програмою. Ситуацію з падінням обсягів ускладнюють ще й борги за розподілений природний газ. Станом на 01.04.2019 року заборгованість бюджетних організацій складає 333,3 тис. грн, промислова сфера боргує 151,5 тис. грн. Найбільша заборгованість у МКП "Чернівцітеплокомуненерго" - 9,2 млн грн.

Кошти, що надходять від клієнтів за розподіл газу - це єдине джерело фінансування всіх робіт з утримання газотранспортної системи, ремонту та обслуговування газових мереж, роботи аварійно-диспетчерської служби.

ДОВІДКА

ПАТ "Чернівцігаз" єдина на території Чернівецької області компанія-ліцензіат з розподілу природного газу. Компанія експлуатує 8 788 км. газопроводів. У 2018 році підприємство протранспортувало близько 367,5 млн. м. куб. природного газу. Клієнтами компанії є понад 230 тисяч сімей Чернівецької області та більше 3 тисяч підприємств, установ і організацій. ПАТ "Чернівцігаз" є одним з найбільших роботодавців Чернівецької області. Штат компанії становить близько 1200 осіб. Підприємство входить до трійки найбільших платників податків регіону.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Спостерігачі на 132 округу повідомляють про зіпсовані бюлетені штампом “вибув”

Абоненти Київстар визначили найпопулярніших виконавців на Atlas Weekend 2019

22-25 серпня в Одесі відбудеться міжнародний чемпіонат зі сквошу "Zenit Black Sea Open 2019"

На Вінниччини через борги припинена подача газу для 15 тисяч споживачів

Результати реконструкції Центрального мосту в Дніпрі можуть бути сфальсифіковані – громадські активісти

Бюджетні установи заборгували "ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТу" майже 4 млн гривень

8 законопроектів за 100 годин – Юлія Тимошенко презентувала план для коаліції дій

"МЕГАБАНК" уклав угоду з американською корпорацією OPIC

Електоральні очікування українців від позачергових виборів до Верховної Ради України у 2019 р. (липень 2019)

"Фармак" не відстає від світових трендів у сфері ділового туризму, як способу підвищення кваліфікації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА