15:00 17.05.2019

За півроку "Івано-Франківськгаз Збут" зменшив ціну на газ на понад 40%

2 хв читати

 

Впродовж семи місяців ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" знизило ціну на природний газ для комунально-побутових, промислових та бюджетних установ на 40,13%. Завдяки чому бізнес-клієнти "Івано-Франківськгаз Збуту" отримали можливість заощадити на енергоносії.

У жовтні 2018 року "Івано-Франківськгаз Збут" встановив ціну  природного газу для комерційних споживачів на тодішньому ринковому рівні  - 12 458,50 тис. грн. за 1 тис. куб. м (без врахування  транспортних послуг та ПДВ). У травні цього року компанія пропонує газ для бюджетних установ, підприємств, організацій по ціні 7 458,33(без врахування  транспортних послуг та ПДВ) тис. грн. за 1 тис. куб. м. 

Крім конкурентоспроможної ціни, газопостачальна компанія пропонує своїм клієнтам оптимальні умови розрахунків та стабільні поставки газу. 

"Завжди вчасно укладені договори купівлі-продажу енергоресурсу, можливість постачання великих обсягів газу, наявність матеріально-технічної бази, а також кваліфікований персонал – є головними нашими  перевагами в залученні клієнтів. У нас не було жодного випадку, щоб клієнт з нашої вини залишилися без газу", – розповідає директор ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" Юрій Пилипів.

Споживачі-юридичні особи самостійно визначають постачальника з яким бажають співпрацювати. Загалом,  в Івано-Франківській області на ринку газу працює близько 40 компаній, які займаються продажем природного газу для комунально-побутових, промислових та бюджетних організацій.

ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" охоплює 80%  ринку природного газу на Прикарпатті. Здійснює постачання блакитного палива, не враховуючи населення,  4,5 тис. промисловим, комунально-побутовим, бюджетним та релігійним  організаціям, які споживають близько 30 млн. куб. м газу в рік.

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА