14:15 17.05.2019

За 2018 рік аварійно-диспетчерська служба АТ "Криворіжгаз" опрацювала понад 13 тис. заявок від споживачів

2 хв читати

Протягом 2018 року аварійно-диспетчерська служба АТ "Криворіжгаз" прийняла від споживачів понад 13 тис. заявок, з яких майже 11,5 тис. - про витік газу.

Найбільш поширеними причинами аварій є самовільне втручання споживачів у систему газопостачання, заміна газових приладів і недотримання вимог безпеки при експлуатації газових приладів.

"Споживачам необхідно дотримуватися простих правил безпеки при використанні газу в побуті, наприклад, ні в якому разі не використовувати газову плиту для обігріву приміщення, а також не користуватися газовими колонками і котлами при відсутності тяги", - говорить директор технічний АТ "Криворіжгаз" Анатолій Пономаренко .

Сьогодні споживачів газу Кривого Рогу і Криворізького району цілодобово обслуговує 24 бригади служби "104". Для забезпечення роботи аварійної служби газу, в зв'язку з ростом на 20% витрат для безперебійної роботи автотранспорту, паливно-мастильні матеріали, запасні частини, технічне обслуговування та інші витратні матеріали, необхідні для локалізації та ліквідації аварійних ситуацій, обсяг фінансування служби АДС зараз вимагає збільшення.

Витрати на утримання АДС в 2018 році склали близько 18,5 млн. гривень, а в 2019 році, з огляду на потреби аварійно-диспетчерської служби, компанії необхідно інвестувати 22 млн. грн. В діючому тарифі на розподіл газу передбачено лише 62% від цієї суми.

Оптимізація та вдосконалення роботи АДС з метою екстреного реагування в цілодобовому режимі є одним з основних завдань у сфері забезпечення безаварійності і безперебійності газопостачання клієнтів АТ "Криворіжгаз".

Автомобілі служби "104" укомплектовані радіозв'язком, проблисковими маячками, інструментами та іншими необхідними технічними засобами. На сьогоднішній день системою GPS-навігації оснащені всі автомобілів служби "104", що дозволяє диспетчеру в режимі онлайн оперативно визначити місцезнаходження автомобіля, направити його на виклик найкоротшим шляхом, або, при необхідності, направити на допомогу додаткову бригаду.

Довідка. Основною сферою діяльності АТ "Криворіжгаз" є розподіл природного газу. На сьогоднішній день рівень газифікації міста становить 98%. Природний газ отримують близько 290 000 сімей і 749 підприємств, установ і організацій. Найбільшими споживачами є підприємства гірничо-металургійного комплексу: АрселорМіттал Кривий Ріг, підприємства групи Метінвест, Євраз СУХА БАЛКА. ПАТ "Криворіжгаз" входить до реєстру великих платників податків у Дніпропетровській області та щорічно платить до бюджетів різних рівнів понад 51 млн. гривень.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Європейська Солідарність" засуджує спробу перекласти відповідальність за початок війни на сході з Росії на українських ветеранів АТО

Головна подія осені – перший український "Конопляний Ярмарок"

За рік збитки операторів ГРМ виросли на третину і досягнуть 20 млрд грн

Київська опера відкриває 38-ий сезон з новою назвою та ремонтом за 5,3 млн грн

Збитки АТ "Вінницягаз" зросли на 14 % та на кінець року сягнуть 350 млн грн.

В Кривому Розі 17 виробників тепла дотепер не мають постачальника газу на опалювальний сезон

В Україну приїде представник ОЕСР

У Торонто Фонд Ігоря Янковського і Держкіно провели 2-й Український діловий сніданок на кінофестивалі TIFF 2019

Українські банки увійшли в період яскравого зростання - Рейтингове агентство "Стандарт-Рейтинг"

На Волині 6 виробників тепла дотепер не мають постачальника газу на опалювальний сезон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА