15:28 22.05.2019

Біля 20% буковинських підприємств оснащені засобами дистанційної передачі даних

2 хв читати

Лише 21,4% непобутових споживачів облаштувати комерційні вузли обліку модемами зв’язку. Їх наявність необхідна для забезпечення точного прогнозування обсягів споживання газу в Чернівецькій області. Однак, значна частина підприємств продовжує надавати інформацію про споживання газу в телефонному режимі.

Наявність приладів дистанційної передачі даних необхідне для надходження даних про споживання газу в щоденному режимі до Оператора ГРМ. Це необхідно для належної організації добового балансування на внутрішньому ринку природного газу, яке стартувало 1 березня 2019 року.

Тільки 113 з 529 промислових споживачів в Чернівецької області встановили на власних комерційних вузлах обліку засоби дистанційної передачі даних. Вимога їх встановлення міститься в Кодексі газорозподільних систем.

"Зараз наші фахівці різними способами – телефоном, електронною поштою, смс-повідомленнями чи Viber, зводять споживання газу непобутових споживачів, зв’язок з якими, досить часто просто відсутній. Це ускладнює процес внесення даних та зведення балансу газу. До того ж, відсутність даних чи некоректність наданої інформації, може призвести до накладення  штрафних санкцій споживачам", - повідомив головний метролог "Чернівцігазу" Володимир Аронець.

Про важливість встановлення приладів дистанційної передачі даних неодноразово наголошувало і НКРЕКП. Минулого року Регулятор надав підприємствам чергову відстрочку до 1 травня поточного року під надання безвідкличного гарантійного листа. Проте 416 юридичних осіб зволікають з встановленням необхідного обладнання.

Технічне завдання та консультації щодо встановлення засобів дистанційної передачі даних можна отримати в Центрах обслуговування клієнтів або в Контакт-центрі ПАТ "Чернівцігаз". Вимоги до обладнання та зразки документів є на сайті компанії. Юридичні особи можуть придбати прилади дистанційної передачі даних у цілої низки постачальників на ринку.

Власники комерційних вузлів обліку з лічильниками типорозмірів від G-1,6 до G 6 та річним обсягом обліку природного газу яких менше ніж 10 тис. м куб. постановою НКРЕКП № 750 від 17.05.2019 року звільнені від встановлення модемного зв'язку на вузли обліку газу.

ДОВІДКА

Публічне акціонерне товариство "Чернівцігаз" єдина на території Чернівецької області компанія-ліцензіат з розподілу природного газу. ПАТ "Чернівцігаз" експлуатує 8 788 км. газопроводів. У 2018 році підприємство протранспортувало близько 367,5 млн. м. куб. природного газу. Клієнтами компанії є понад 230 тисяч сімей Чернівецької області та більше 3 тисяч підприємств, установ і організацій. ПАТ "Чернівцігаз" є одним з найбільших роботодавців Чернівецької області. Штат компанії становить близько 1200 осіб. Підприємство входить до трійки найбільших платників податків регіону.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Геннадій Зубко: Стандарти якості послуг розроблені. Імплементуйте!

Понад 20% клієнтів "Волиньгаз збуту" вирішують газові питання через "Особистий кабінет"

На Житомирщині 11 виробників тепла дотепер не мають постачальника газу на опалювальний сезон

Уперше 1+1 в HD-якості дивіться з "Домашнім Телебаченням" Київстар

Понад 1000 жителів Сумщини придбали газ на зиму за літньою ціною

У Дніпрі 44 виробники тепла не мають постачальника газу на опалювальний сезон

Майже 2,5 тисячі споживачів газу Львівської області вже запаслись газом за акційною ціною

На команду генпрокурора Руслана Рябошапки здійснюється інформаційний тиск і розганяється конфлікт ГПУ з Нацполіцією - адвокат Денис Статніков

"Європейська Солідарність" засуджує спробу перекласти відповідальність за початок війни на сході з Росії на українських ветеранів АТО

Головна подія осені – перший український "Конопляний Ярмарок"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА