17:34 24.05.2019

"Вінницягаз Збут" та "Ощадбанк" дійшли компромісу та підписали субсидійний договір

2 хв читати

17 травня 2019 року "Вінницягаз Збут" підписано договір з АТ "Ощадбанк" про перерахування підприємству коштів субсидії, призначеної споживачам після 1 січня 2019 року. До цього укладенню договору перешкоджала вимога сплати банку 0,7 % комісійної винагороди, за відсутності для цього коштів в постачальника газу. Зрештою такі витрати закономірно покладені на Мінсоцполітики. Компанія очікує до кінця цього тижня надходження близько 13 млн грн. для оплати газу, спожитого субсидіантами у поточному році.

Наразі банком проводиться перевірка реєстрів. Після цього субсидійні кошти будуть перераховані постачальнику газу.

Нагадаємо, укладення даного договору між "Вінницягаз Збут" та "Ощадбанк" затягнулось до цього часу через неврегульованість на державному рівні питання сплати комісійної винагороди. За банківські послуги в процедурі монетизації "Ощадбанк" хотів утримати з ТОВ "Вінницягаз Збут" 0,7 % комісійної винагороди від загальної суми перерахованих коштів субсидій. Такі витрати не були враховані Урядом при формуванні розміру торговельної надбавки постачальника газу.

При отриманні тарифних 19 копійок з кожного кубометра "Вінницягаз Збут" організовує весь комплекс адмінпослуг з постачання газу клієнтам. Це збір коштів за поставлений газ, облік розрахунків в розрізі кожного споживача, організація роботи Контакт-центру та центрів обслуговування, друк та донесення рахунків за газ тощо. 

"Іншого джерела доходів, крім торговельної надбавки, компанія не має. Зобов’язання до сплати комісійної винагороди у процедурі монетизації субсидії позбавило б підприємство можливості нормального виконання основних функцій." - пояснює директор "Вінницягаз Збут"  Василь Сопільник.

Компанія сподівається, що після врегулювання усіх складових, механізм монетизації субсидії нарешті запрацює та принесе очікувані результати. 

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Бюджетний смартфон ZTE Blade A522: усі "за" і "проти" його покупки

Міжнародна конференція "Енергетика України - ефективна сфера залучення інвестицій"

ПАНАЦЕЯ – 2019: 20 років здобутків

Тарута оскаржив інформацію НАЗК про неправильно заповнену ним декларацію за 2016 рік

"Ви відроджуєте справу, яка давно зупинилася", - Олександр Стаднік привітав "Нібулон" із введенням в експлуатацію 140-метрового судна

За результатами ХХ конкурсу професіоналів фармгалузі “Панацея”, “Фармак” – краща фармацевтична компанія України

Відкрите звернення Асоціації "Виробників ліків України" до громадскості!

Національний експертно-будівельний альянс готовий оцінювати проекти для Фонду енергоефективності – В.Лещинський

В Україні вперше пройде Європейський форум з кругової економіки

Після подолання вплав 1000 км української частини Дніпра Михайло Романишин планує переплисти Чорне море

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА