16:04 12.07.2019

"Запоріжгаз Збут" перерахував до держбюджету 12 млн. грн невикористаної клієнтами субсидій

1 хв читати

ТОВ "Запоріжгаз Збут" перерахував до державного бюджету майже 12 млн. грн субсидій, які клієнти компанії не використали за опалювальний період 2018-2019 рр. Цьогорічна сума повернення в 4 рази менше, ніж за попередній опалювальний період.

"Запоріжгаз Збут"  здійснює перерахунок залишків субсидій за підсумками опалювального періоду згідно з постановою Кабінету міністрів України. Протягом опалювального сезону 2018-2019 рр. субсидію в безготівковій формі на газ в Запорізькій області отримали 118 тис. споживачів на загальну суму 281,3 млн. грн.

"У цьому році на рахунках наших споживачів, після закінчення опалювального сезону, залишилося в 4 раз менше субсидій, ніж в минулому році. Таке зменшення невикористаної держдопомоги пов'язано з монетизацією - каже директор "Запоріжгаз Збуту" Тетяна Колеснікова.

Списки субсідіантов із зазначенням суми невикористаної субсидії газопостачальна компанія передала управлінням з питань соціального захисту населення. Інформацію про стан особового рахунку після перерахунку субсидії клієнти можуть дізнатися в особистому кабінеті на сайті https://104.ua або безпосередньо з рахунків.

Нагадуємо, в разі наявної простроченої понад місяць заборгованість, загальна сума якої перевищує 340 грн., житлова субсидія на наступний сезон не призначається.

Якщо протягом двох місяців з дати отримання повідомлення про відмову в призначенні житлової субсидії на наступний сезон споживач документально підтвердить сплату заборгованості або укладе договір про її реструктуризацію - житлову субсидію буде відновлено.

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА