16:04 12.07.2019

Найбільший штраф за кражідку газу в Запорізькій області склав 700 тис. грн.

2 хв читати

Фахівці АТ "Запоріжгаз" у 2019 році зафіксували більше 157 випадків несанкціонованого споживання природного газу. Збиток склав  9,8 млн. грн., найбільший штраф в поточному році році - 772,45 тис. грн

 

Серед виявлених порушень:18 випадків самовільного підключення до газопроводів, 139 випадків - втручання в лічильник. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість крадіжок побутовими споживачами зменшилась на 12%.

 

Якщо споживач самовільно відновлює газопостачання навіть після погашення заборгованості компанія Запоріжгаз змушена здійснити повторне припинення газопостачання механічним методом (відрізка), а також здійснити нарахування за граничними об’ємами споживання, навіть за наявності індивідуального лічильника газу.

 

"Споживачам, які втручаються в роботу лічильника газу для зменшення показань до сплати нараховується вартість експертизи, монтажу та демонтажу приладу обліку. Також вони зобов’язані купити лічильник газу за власний кошт, - зазначила директор технічний АТ "Запоріжгаз" Тетяна Бузовська.

 

У  грудні 2018 року Національною комісією, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)  було внесено зміни до Кодексу ГРС. Відповідно до змін, за втручання в роботу лічильника з простроченим терміном повірки споживачу, крім вартості експертизи, доведеться оплатити збитки за несанкціоноване використання газу. У разі відсутності запрошеного власника лічильника газу в зазначений день на комісію, експертизу приладу обліку газу комісія проводить без його присутності.

 

Якщо Вам відомо про факти крадіжок газу в Запорізької області просимо повідомляти телефоном: (061) 239 94 15. Конфіденційність гарантується.

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА