18:18 06.08.2019

На газопроводах в Кривому Розі виявлено в 5,5 раз більше витоків газу

2 хв читати

Впродовж 6 місяців 2019 року фахівці "Криворіжгазу" провели обстеження 1716 км газопроводів. Виявлено 44 витоки газу, що в 5,5 раз більше, ніж торік. Суттєве погіршення стану газопроводів пов`язане із хронічним дефіцитом коштів для їх капітальних ремонтів. Нестача фінансування є результатом того, що НКРЕКП вже більше трьох років не підвищує тариф на розподіл газу для "Криворіжгазу" – наразі він в три рази менший від мінімально необхідного. Наявної тарифної виручки компанії вистачає лише на підтримання роботи мережі та невідкладні ремонти.

З початку року повне технічне обстеження проведене на 1716 км газопроводів Кривого Рогу і Криворізького району. В ході було виявлено понад 3 км газопроводів, які підлягають капітальному ремонту та понад 44 витоків газу.

"Оскільки газотранспортну систему прокладали ще в 60-70-х роках, кількість газопроводів, які потребують ремонту, щорічно зростає. В рамках наявних коштів АТ "Криворіжгаз" продовжує невідкладні ремонти для безперебійної та безаварійної роботи системи газопостачання Кривого Рогу", – зазначив головний інженер АТ "Криворіжгаз" Борис Рибка.

Головне завдання фахівців цього підрозділу полягає в проведенні перевірок технічного стану газопроводів, скорочення втрат природного газу і забезпечення безаварійної та безперебійної транспортування газу для клієнтів АТ "Криворіжгаз". Але обсяги інвестицій, що затверджуються НКРЕКП, покриває лише витрати на невідкладні ремонти та підтримання газових мереж в робочому стані. Це пов`язане із тим, що тариф на розподіл АТ "Криворіжгаз" не переглядався НКРЕКП вже три роки, і залишається а рівні 2016 року, що унеможливлює збільшення фінансування. Компанія продовжує отримувати 35 копійки з одного розподіленого кубометра газу.

Довідка.

Основною сферою діяльності АТ "Криворіжгаз" є розподіл природного газу. На сьогоднішній день рівень газифікації міста становить 98%. Природний газ отримують близько 290 000 сімей і 749 підприємств, установ і організацій. Найбільшими споживачами є підприємства гірничо-металургійного комплексу: АрселорМіттал Кривий Ріг, підприємства групи Метінвест, Євраз СУХА БАЛКА. АТ "Криворіжгаз" входить до реєстру великих платників податків у Дніпропетровській області та щорічно платить до бюджетів різних рівнів понад 51 млн. гривень.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Підручники видавництва "Ранок" на шляху до школи

Чемпіонат України з інвестицій: результати, уроки, причини

Через низьку заробітну плату АТ "Миколаївгаз" покидають кваліфіковані фахівці

6 вересня у Дніпрі пройде конференція IT Dnipro Conference

Споживачі газу Дніпропетровської області можуть запастися газом на всю зиму по літній ціні

"Сумигаз Збут": споживачі газу можуть запастися газом на всю зиму по літній ціні

Учасники АТО з Миколаївщини, скориставшись допомогою ОДА, відкрили центр родинного відпочинку

Влітку клієнти"Вінницягаз Збут"вдвічі скоротили борги за газ

Українські вчені IIG заявили про готовність безкоштовно забезпечити кожного українця високотехнологічною ID-карткою

ТОВ "Тефін" звертається до президента України Володимира Зеленського та голови СБУ Івана Баканова з закликом припинити незаконні дії підлеглих, які захопили танкер "Мрія"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА